Wpis z mikrobloga

Mam GTX 1060 6GB :(... Ryzen 5 2600x(włączony boost), RAM 16 GB DDR4 3200, SSD, ale nie jakieś mega szybkie M.2, taki normalny SSD z przed kilku lat...

Normalnie bym kupił, ale słabo stoję z kasą, to bym najpierw sprawdził pirata czy mi pójdzie na średnio wysokich w okolicach 45--60 klatek w full HD, jak jeszcze nie ma, to jak myślicie, kiedy będzie pierwszy pirat? szybko spiracili Wiedźmina 3?
Gdybym jednak się zdecydował kupić(prawdopodobnie kupię i nie będę czekał na pirata, najwyżej sprzedam kierownicę by mieć na żarcie w tym miesiącu i tak nie gram w wyścigówki( ͡° ͜ʖ ͡°)), to kupując teraz, gdzie najlepiej kupić by zacząć grać jak najszybciej(szybkie ściąganie i najwcześniejsza premiera?), wolę dorobić CDPR, oni mają GOGa, dużo większa różnica w zarobkach jak jednak wybiorę Steam'a? Tam będzie najszybciej? Kiedy? Można już ściągać przed premierą?

Nie śledziłem kiedy ta premiera wreszcie coś 16go chyba, ale ktoś w pracy mi mówił że 10, czyli za 2h? Na tagu bałagan, Google podaje sprzeczne info.
#cyberpunk2077
  • 14
@Areooo51: chyba "nie wytrzymię " i zaraz kupię, tylko gdzie kupić by jeszcze dziś pograć? mam internet 65Mbit, więc jak serwis z grami nie zamuli, to powinienem mieć przed ranem, tylko boję się że GOG przymuli, bardziej ufam przepustowości Steam'a, ale jak byś pamiętał to daj znać, może jednak wytrzymam:)
@RabarbarDwurolexowy: pobierać można od poniedziałku więc teraz pobieranie działa normalnie na obu platformach. Tylko że będzie jeszcze update który odblokuje grę o tej 1 w nocy i wtedy może trochę zwolnić, ale z takim internetem jeszcze przed premierą myślę zdążysz pobrać te 60gb jeśli teraz kupisz.