Wpis z mikrobloga

@Qrwencjusz: Skąd te wieści ? Pod filmami piszcie sobie co chcecie, #!$%@? mnie interesuje kogo jedziecie, a jeżeli ktoś napisze komentarz i on zniknie( bo też mi ludzie pisali że usuwam komenty) to nauczcie się pisać np zamiast #!$%@?ć to j3bać chodzi o to że yt usuwa niektóre mocne komentarze. I to chciałem na ten temat powiedzieć jako potężny włodarz kanału Koktajl Informacyjny. Pozdrawiam
@MichaelSkroseze: No to teraz przeczytaj raz jeszcze co napisałem i stonuj z pouczaniem jak się pisze na YT, bo jestem doskonale świadom pewnych aspektów. No ale powtórzę - chodzi o komentarze merytoryczne. Po prostu, bo takie u Esa znikają także. A jeśli Ty prowadzisz ten kanał to spoko, zwyczajnie zwróciłem uwagę na aspekt którym bardzo łatwo Sławka zweryfikować - bo wiadomo chamstwo w komentach to jedno, a paniczna cenzura to drugie
@tanenbaum: przecież to widać gołym okiem że to prowadzi ktoś kto obrał sobie za cel robienie nitroshotow tylko i wyłącznie (chwała mu za to) i na 95 procent to nie srawek tylko osoba kompletnie z poza uniwersum która widząc luke w tym sektorze w ten sposób się wstrzeliła w patojutubing