Wpis z mikrobloga

Widzowie i fani. Chciałbym wyrazić swój wielki podziw i szacunek dla Azbesta. Mówcie co chcecie ale ja go bardzo lubię i uważam, że jest elitą hejterską ever. Wszedł do środka rodziny Kupiec i #!$%@?ł ich na poszczególne sektory. Sterował innymi ludzmi z AFT razem z Mery Mery ala Sylwią. Inni hejkerzy cisneli mu tego typu a Azbet go zniszczył. Azbest organizował ciekawe akcje i gnębił psychicznie uszoka smsami, na pri ine rzeczy. Myślę, że Azbest śni się Bonzowi bardzo często w jakiś koszmarnych snach. Razem z Mery Mery pokazali wszystkim jak się poruszać w tych tematach i każdy kto chciał wyciągnol lekcję. Policja ich szuka ale nigdy nie znajdzie bo są o kant dupy wytarcie ale gdyby coś to Azbest i Mery Mery niczym Jezus wezmą grzechy wszystkich na swoje barki i pójdą siedzieć za AFT. Widzowie i fani pokażcie swój wielki szacunek do tych ludzi bo na to zasługują. Bebg
#bonzo
Pobierz
źródło: comment_16075395531CTDtToigXoPABtSXrK04g.jpg
  • 9
@OdtegoZaczac: Mam ine zdanie ogunie. Azbetowi należy się wielka wdzięczność ale ze strony Tajgera niż wyzwiska i nienawiść. Azbet robił dla beczki bardzo dobrą niż złą robotę i nie mówię tu o tym że włączył im strimy i kupił meble gumolit ine rzeszy i ogunie zamienił melinę w trochę mniejszą melinę. Chodzi mi o ten wielki fejm i prawdziwy hajs który Azbet wytworzył Tajgerowi. Wystarczy pomyśleć na logikę jak mówi Tajger