Wpis z mikrobloga

Uff, skończyłem #doom z 2016 na "Ultra Violence" - 30 godzin (ale ogarniałem wszystkie znajdźki, sekrety i czytałem wszystko).

Jestem wykończony, mam dość. Do Eternala podejdę najwcześniej za pół roku (no chyba, że jednak nie i odpalę za tydzień ale wątpię). Tyle #!$%@?, wrzasków i rzucania myszką to już nie pamiętam w ostatnim dziesięcioleciu.

Ale nie pamiętam też gry tak doskonałej w swoim gatunku, #!$%@? 9.5/10. Chciałbym więcej fabuły i cutscenek.

ID Software ze swoimi 4 markami na krzyż awansuje do mojego ulubionego studia.

#gry
  • 10
@szejk_wojak: Właśnie ogrywam Eternala i jest znacznie bardziej wymagający od poprzedniej części, a gram tylko na drugim poziomie trudności (cztery do wyboru). Życie i pancerz kończy się błyskawicznie, maksymalny limit amunicji również jest skromny. Praktycznie cały czas trzeba być w ruchu.
a jak już skończysz DE na najwyższym


@Jubei: nawet nie mam zamiaru odpalać najwyższego, zawsze staram się brać "ciut więcej niż normalny". W Doom 2016 są jeszcze Nightmare i Ultra Nightmare ale nawet nie ruszam tego xD
@szejk_wojak: Żebyś się nie zdziwił - DE to nie jest więcej D2016. Tak, jest trudniej, ale przede wszystkim jest zmieniony styl walki, gdzie amunicję, życie i tarczę zdobywasz z zabitych ręcznie i przypalonych przeciwników. Dodatkowo każdy przeciwnik ma swoją unikalną metodę zabicia go. Z walki robi się taka żonglerka bronią i skakaniem od przeciwnika do przeciwnika. Często trzeba powtarzać daną arenę i zastanowić się w jakiej kolejności atakować kolejne demony. Trzeba
@push3k-pro: Namiastka takiego planowania była też obecna D2016, zwłaszcza w późniejszych etapach gdzie trzeba bylo mądrze użyć power upa albo jebnąć z BFG. Jak się pospieszyłem i zbyt wcześnie zużyłem "goodies" to potem był problem i najczęściej respawn xD

A co do podchodzenia to ja uwielbiam te finishery więc jak tylko się dało to podbiegałem wykończyć maszkarę własnymi rękami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szejk_wojak: d2016 jest jak redds, eternal to ukraiński spirytus xD. Oba przeszedłem na koszmarze i eternal mnie wykończył jak żadna inna gra. 2016 jest bardziej klimatyczny, mroczny, naturalny, eternal to sprawdzian umiejętności, musisz być ciągle w ruchu, ciągle strzelać i ciągle zbierać pancerz i amunicję. Ale polecam zagrać.
@push3k-pro: pozdrawiam, przeszedłem 90% gry na koszmarze używając samych strzelb. 10 % to wyrzutnia rakiet i mikrorakiety. Jak nauczysz się używać haka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: ja grałem na konsoli ale też musiałem trochę pozmieniać zanim zaskoczyło. Do tego względem d2016 zmieniły się chyba hitboxy i prędkości pocisków więc na początku nie wiedziałem czemu umieram. No i wrogowie chyba myślą i przewidują ruchy.