Wpis z mikrobloga

Jestem bardzo blisko 30 i mimo że to jeszcze całkiem młody wiek to już czuje się tak styrany życiem że #!$%@?. Ciągły ból pleców, nieustanne zmęczenie, senność 24/7, brak chęci nawet do wyjścia przed dom albo do sklepu, zero ambicji i motywacji do postawienia nawet najmniejszego kroku do przodu w mojej marnej egzystencji.

Niby mam co jeść, mam dach nad głową, nie umieram na żadną ciężką chorobę a mimo wszystko czuje się cały czas jak gówno zarówno psychicznie jak i fizycznie.

#przegryw #depresja
  • 45
@ZdejmijTenAbazur: 193 tutaj.

Też #!$%@? z deka, ale sobie zajęcie znalazłem i nie mam czasu rozmyślać.

Na plecy, polecam spojrzeć na łóżko, materac. Kupiłem nowe jakieś dwa tygodnie temu i nową poduszkę taką za stówkę i... dużo lepiej wstaję, nie boli tak jak wcześniej, dzisiaj nawet ZUPEŁNIE nic nie bolało, a z karkiem, oraz dołem kręgosłupa miałem ciągle coś. Nie chce zapeszać, ale jeśli to zasługa materaca i poduszki, to warto
@FarGO: W moim przypadku sporo pomogło by wychodzenie z domu w celach jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Można się śmiać że "idź pobiegać" no ale #!$%@? gnije w domu całymi dniami i tylko wychodzę do łagropolu gdzie większość czasu też albo stoję przy maszynie i nic nie robię albo czasem gdzieś pochodzę ale to o wiele za mało. Ogólnie fizyczna praca ale nie jakaś super ciężka.
@MatkaBoskaDepresyjna: Nie wiem skąd ten ból,
@ZdejmijTenAbazur: tez tak myślałam, ale nic nie pomagało. Może sobie ogarnij jakiegoś ortopedę i psychiatrę na początek. Wiem, ze ciężko to zrobić, ale chociaż będziesz wiedział od czego ten ból fizyczny i psychiczny.
@Chodtok: Jeszcze miewam, ale już lepiej. Mogę chodzić.
@ZdejmijTenAbazur: porób se porządne badania, sprawdź czy wszystko śmiga jak należy. Niestety nikt nam w życiu nie mówi od najmłodszych lat jak zadbać o zdrowie i że dieta zachodnia sprzyja rozwojowi wielu chorób, brakom energii itd. Jak ogarniesz co Ci jest to powoli energia wróci. I spróbuj się zmusić do aktywności fizycznej - brzmi banalnie, czy głupio jeśli jesteś totalnie bez energii, ale paradoksalnie niewielki trening może Ci jej dodać. Próbuj