Wpis z mikrobloga

Specjalnie zalozylem konto na tym serwisie bo tak poirytowaly mnie bezmyslne posty niektorych uzytkownikow, niepoparte zadna merytorycza wiedza, a jedynie checia zwrocenia na siebie uwagi i wypowiedzenia sie na dowolny temat jako ekspert.
"takich sluchawek sie nie kupuje", a jakie chinskie samsungi i xiaomi? pionierzy w branzy audio? ,
"na papierze to kazde wygladaja dobrze" serio kolejny wnoszacy wiele post
Kupilem te sluchawki i jestem z nich zadowolony, skorzystalem z testow i
@shorn: No ja akurat to mogę się wypowiedzieć. Całe życie słucham i szukam słuchawek. Mam w domu kilka par a w życiu mailem ich kilkadziesiąt.

Audio Show w Londynie tez odwiedzam regularnie. A lidzie od Sennheisera maja mnie dość , bo ich mecze co roku.
@shorn: Przy takich słuchawkach nie ma co się wypowiadać, wchodzić w dyskusje. Ktoś kto się zna i szanuje dziwek tego nigdy nie kupi. Nie miałem ochoty się rozpisywać. Jak by się zapytał o rozwiniecie to bym napisał pare zdań.
ale w dalszym ciagu zadnych informacji z waszej strony jakież to sluchawki należy kupować i jakie rekomendujecie w takim razie? gdzie sa produkowane sluchawki, ktore wy kupujecie? :D
@budus2 zdradzisz w końcu ta wielka tajemnice jakich to słuchawek używasz w takim razie? i gdzie je niby produkuja? jakieś konkretne informacje spłyną na to forum z Twoich rąk? :>
Podobnie jak inny użytkownik, który to całe życie nic nie robił tylko szukał słuchawek, równieź nie przedstawił żadnych informacji, wskazówek dotyczących ewentualnego zakupu.
A przecież @grucha20 zapytał proste pytanie, wy natomiast jeden przez drugiego wykrzykiwaliście zupełnie nikomu niepotrzebne, nic nie wnoszące odpowiedzi