Wpis z mikrobloga

Halo Infinite z nową datą premiery - jesień 2021 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szczerze to spodziewałem się Q1/Q2 bardziej, ta gra naprawdę musiała być w niezłej rozsypce skoro ją aż o rok opóźnili. Z drugiej strony wjedzie od razu wersja z RT i większą ilością contentu.

Inside Infinite - December 2020

#xboxone #xbox #xboxseriesx #konsole #gry #pcmasterrace #halo #microsoft
źródło: comment_1607503681feHTjj35Ns9bvh3tfnqPBZ.jpg
  • 6
@starlight_92: @nobrain: może i nie ten sam podwórek, ale porównań nie unikną. Przy czym uważam, że póki co to żadna z firm nie może wygrać/przegrać bo po prostu oba produkty nie są w stanie spełnić ilościowego zapotrzebowania rynku. W najbliższym okresie konsol więcej sprzeda ten, kto dostarczy ich więcej na rynek.

Kwestia gier eksluzywnych i ich wpływu na decyzje zakupowe... No nie wiem, dla mnie ten aspekt jest mocno przeceniony.
@starlight_92: dokładnie - jak prowadzisz słabą politykę i masz droższy produkt to nawet exy Cię nie uratują. Ergo - w większościowej grupie docelowej nabywców konsol nie one stanowią główny trigger zakupowy (są jego częścią) albo Xbox nie ma aż tak hardkorowych fanboyów :D

Zobaczymy jak to z ich grami będzie, zapowiedzi mają sporo, pytanie jak wygląda kalendarz wydawniczy. Słabo będzie jak rok 2021 skończą jedynie z Halo. Przez 14 miesięcy od