Wpis z mikrobloga

Kurcze Mirki mam dylemat. Jechać do laski i r----ć czy olać?

Sprawa wygląda następująco: bardzo ładna dziewczyna w moim typie, ale toksyczna, wszystkie alarmy pikają w niebogłosy, po tygodniu pisania chciała żebym zamieszkał u niej zrobiła awanturę kiedy delikatnie powiedziałem że to za wcześnie, chyba borderline, trochę mi jej żal bo widać że matka nauczyła ją takiego traktowania ludzi, ale boję się jej i nie chce być tak traktowany w związku. Chce żebym do niej przyjechał, duża szansa seksów.
Fizycznie bardzo mi się podoba.

No ale, poczucie przyzwoitości mówi mi żebym jednak nie jechał nie korzystał z okazji skoro i tak widzę że nic z tego nie będzie.
Z drugiej strony wiem, że będę żałować że nie skorzystałem z okazji seksu z dziewczyną w moim typie.

co radzicie?

#przegryw #zwiazki #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprawa wygląda następująco: bardzo ładna dziewczyna w moim typie, ale toksyczna, wszystkie alarmy pikają w niebogłosy, po tygodniu pisania chciała żebym zamieszkał u niej zrobiła awanturę kiedy delikatnie powiedziałem że to za wcześnie, chyba borderline, trochę mi jej żal bo widać że matka nauczyła ją takiego traktowania ludzi, ale boję się jej i nie chce być tak traktowany w związku. Chce żebym do niej przyjechał, duża szansa seksów.

Fizycznie bardzo mi się
  • Odpowiedz
@wilku88: masz rację przeczucie mówi mi żeby się w to nie ładować. Oczywiście wszystkie p----------y zabierałbym ze sobą. Ale jednak boję się, żeby z kimś się kochać potrzebuję zaufania a tej dziewczynie skrajnie nie ufam i boję się jej.

@Koniec_przegrywania: niestety to nie bait, początkowo myślałem, że to zbyt piękne żeby było prawdziwe, i oczywiście potem wyszła toksyna.
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja: W takich sprawach zawsze się słucha swojej intuicji. Zawsze istnieje ryzyko, że zaciąży albo jak jest p----------a, to pomówi Cię o g---t, bo nie zrobiłeś czegoś tak jak chciała, np. nie chcesz z nią zamieszkać, a ona przecież oddała Ci siebie.
Never stick your dick into crazy. Poczytaj o tym.
  • Odpowiedz
@kosmita: może nie borderline bo ona nie odczuwa skruchy, stosuje pranie mózgu wmawia mi że boję się zamieszkać z kobietą że jestem niesamodzielny itp kiedy nie poznała mnie. Totalny odlot. Pierwszy raz spotkałem osobę która robiła mi pranie mózgu.
Ok nie jadę do niej, macie rację trzeba słuchać intuicji. R----ć trzeba się z kimś komu się ufa.
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja: A co za problem, żeby nastawić się tylko na s--s ? Jeśli to tak rozegrasz, oddzielisz emocje to wszystko gra, ale jeśli pytasz to najprawdopodobniej nie wiesz jak to ugryźć - to może lepiej jak odpuścisz. Warto natomiast wychodzić ze swojej strefy komfortu i próbować.
  • Odpowiedz
@kosmita:

ja tam lubię p----------e. Lepiej się bzykają.


No właśnie gdzieś już słyszałem taką opinię dlatego myślałem żeby jednak spróbować, ale głupio mi jechać do niej wyruchać i potem zerwać kontakt. Jakoś mimo wszystko żal jej jak człowieka że rodzice ją tak skrzywili i nie chcę zadawać jej więcej ran, wolę chyba po prostu odejść.
  • Odpowiedz