Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: - Hej kujonowaty bohaterze, co porabiasz?
- Hej zabawny bohaterze, własnie dla zabawy rozwiązuje zadania z fizyki kwantowej <śmiech z taśmy>
- Heh no to dobrze, przy okazji widziałem dziś na ulicy kobietę w czerwonej sukience.
- Nie możesz powiedzieć ze widziałeś czerowny kolor, kolory to tylko projekcja cośtam cośtam BAZUNGA <śmiech z taśmy 2x>

I tak #!$%@? do #!$%@?. I ludzie to oglądają.
  • Odpowiedz
Typowy festiwal spierd*****. Oczywiście mówię o takich nitkach, gdzie wykopki chcą pokazać jak bardzo są ponad resztą, choć na co dzień oglądają większe gówno. A serial spoko, w swojej kategorii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Katsukyun: ojaaaa, patrze na spoko pannę, jaki spermiarz ze mnie xD Ty pewnie ogladasz tylko seriale z męskimi kolesiami. Nawet mi Cie nie żal, jakie musisz mieć kompleksy
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: pierwsze sezony były ok, bo był w nich nerdowski humor. Póżniej wyczuli koniunkturę, że jest na to moda i pojawił się humor pop-nerdowy, gdzie raczej hermetyczne żarty zastąpiono żartami z popkultury, które miały imitować humor nerdów, ale być przy tym rozumiane przez absolutnie każdego, żeby dawać im poczucie bycia takim jak bohaterowie.

Serial miał potencjał, jak była tam tylko jedna kobieta, która na dodatek była tylko dodatkiem. Dodatkowo z
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: bez kitu, najbardziej durny serial, spośród tych "kultowych"

pierwszy odcinek to już w ogóle, grupa upośledzonych okularników, zawiązuję spisek aby dobrać się do majtek nowej koleżanki, no kupa śmiechu haha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz