Wpis z mikrobloga

@DenverPn:

Możliwe - bo kabel do Twoich sąsiadów współfinansowała UE. A Twojego adresu nie ma w unijnym projekcie.

Ciebie będzie można podłączyć po indywidualnej wycenie...

Może głupi przykład - to że koło Twojej działki przechodzi autostrada nie oznacza, że zrobią dla Ciebie zjazd....
@DenverPn: jak jeszcze robią, to zagadaj do jakiegoś kierownika, daj parę stówek to ci dociągną kabel do domu i będziesz miał ;p Oficjalną ścieżką to raczej koło 10k opłaty jednorazowej
@DenverPn: Nic, czego ty oczekujesz? Mozesz sprobowac postawic wewnatrz budynku ale skoro drzewa potrafia przeszkadzac to co dopiero sciany na wprost... Jak macie 20 metrow to pusc kabel na ziemi, pod ziemia czy w powietrzu (tylko zaloz zabezpieczenia), to raczej powiniene byc swiatlowod niz skretka. Jak postawisz zwykly router wifi na skraju budynku to w ogole sygnal pogorszy sie przez jedna sciane, druga a potem dystans.
@DenverPn: @krzywy_kanister: @nairamk: @DaneOsobowe: @Lord_Jim:
W moim przypadku sąsiadowi podłączyli światełko w ramach projektu unijnego, a mi nie chcieli, a byłem zaledwie 20 metrów dalej. Abym mógł mieć światłowód, to raz, że muszę samemu zapłacić za podłączenie, a dwa, że podłączają tylko jak ktoś prowadzi działalność (potrzebny jest NIP). No i tak sobie jestem bez światłowodu..
@DenverPn: Dzwoniłem na infolinię i tam podali mi numer na który miałem zadzwonić, by dopytać się o te podłączenie za hajs. Numeru i działu niestety nie pamiętam.