Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotkałem swoją byłą dziewczynę z którą rozrastanie bardzo przeżywałem swego czasu - ostatnio widziałam ją jak miała 18 lat. Zawsze była nieco pulchniutka, co mi absolutnie nie przeszkadzało bo takie po prostu takie lubię, ale to w co się przepotwarzyła przez 3 lata to po prostu był dla mnie szok ( ) Zupełnie zalana na ryju, cała czerwona na wielkich policzkach, cofnięte i przerzedzone włosy, tyłek i uda wielkości szafy pancernej, zwisający brzuch widoczny nawet przez kurtkę. Nie jestem w stanie tego opisać słowami.

Podobno efekt astmy i sterydów które zażywa. W co jestem w stanie uwierzyć bo nawet żrąc jak prosię nie da się aż tak zniszczyć ciała w tak krótkim czasie.

Najlepsze jest to, że ja przez ten cały czas od rozstanie się obwinialem jak debil i bardzo żałowałem, że jedyną miłą dziewczynę którą spotkałem kopnąłem w tyłek. A teraz w pamięci liczę nasze wszystkie ryzykowne seksy bez gumy i dziękuję Allahowi, że czuwał nade mną ( )

A jej profil FB gdzie regularnie wrzuca swoje zdjęcia regularnie stalkowałem. Ja wiem, że laski potrafią cuda wyprawiać z selfiakami żeby ukryć swoją wagę, ale ta to istny David Copperfield ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #wygryw #zwiazki #bekazgrubasow #bekazrozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcf8791ff0989000a7189da
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5