Wpis z mikrobloga

#rozdajo wietnamskiej Coca Cola Them Ca Phe, czyli połączenia klasycznej Coca-Coli z kawą w proporcjach 50/50 (a co za tym idzie, o zwiększonej zawartości kofeiny i zmniejszonej ilości cukru). Jako że jak już udało się ją zamówić (jest ciężko, i różnie dostępna), to otrzymaliśmy ją z dość krótką datą ważności, szybko rozdaję, bo wypić wszystkiego nie zdążę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawy smak, mocno inne podejście do smaku coli, warto spróbować.

Przy okazji chciałbym też zaprosić do obserwowania naszego Instagrama, gdzie niedawno rozpoczęliśmy m.in. serię pokazującą ciekawe, dietetyczne produkty, dostępne w popularnych sieciach marketów w normalnych cenach: instagram.com/inspirowaniruchem. Szczególnie zapraszam osoby spod tagu #mikrokoksy ()

Losowanie przez #mirkolos jutro w samo południe, wysyłka paczkomatem na mój koszt tego samego dnia, bo termin ważności (17.12) goni.
Pobierz arkagham - #rozdajo wietnamskiej Coca Cola Them Ca Phe, czyli połączenia klasycznej C...
źródło: comment_1607436459Lai4cVf6iQNNJvLmCpQlUW.jpg
  • 65
@arkagham: mieszanie gazowańców w kawą to w ogóle ciekawe połączenie. Kiedyś kupiłem kilka zgrzewek mazagrande od tchibo, częstowałem znajomych i rodzinkę i chyba nikt nie dopijał puszki do końca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale więcej miałem dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)