Wpis z mikrobloga

mirki wiem że to nie jest jakaś mega ważna sprawa ale ciekawy jestem waszej opini. Wyświetlają mi się reklamy marki #huel na FB i mega się chwalą tym że cena za posiłek to nawet od 6,29zl. Nom to wchodzę na stronę wybieram najtańszy proszek i koszt to 8,66zl za posiłek. Szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć 6,29. Dopiero gdy dodam WSZYSTKIE SMAKI i koszt wyniesie prawie 900zl za zamówienie to cena spada do tych 6,29. Wydaje mi się że przy takich reklamach, powinno być napisane na dole np drobnym drukiem iz cena 6,29 występuje przy zakupie 8 szt proszku (czy tam 4 bo sa chyba po dwa). Tak jak człowiek idzie do biedronki po masło za 3zl z gazetki ale drobnym druczkiem jest dopisane ze cena obowiązuje przy zakupie tam 5 sztuk masła, ale tutaj NIC NIE PISZE O CZYMS TAKIM. Ogolnie nic mnie tak nie wkurza jak robienie ludzi w ch.... przez zakłamane reklamy czy te ultra Polskie promki i nie wiem czy takie cos nie nadaje sie do UOKiK #prawo #silownia #promocje
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@demiurg34: wogole cyrk, odpisali mi na zarzut na facebooku, i to 6,29 chodzilo o drozsza wersje z wieksza dawka bialka i tam zeby wyszlo 6,29 trzeba zamowic 16 opakowan za 1700zl :D kurde nie potrafie wrzucic screena
  • Odpowiedz