Wpis z mikrobloga

@Kosmox30: Poczekaj na premierę, recenzenci mają to do siebie że grają na niskim poziomie trudności i #!$%@?ą. Wiedźmina 3 też można w ten sposób przejść poniżej 25h.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Świetnie! Dla mnie to mega plus, Zeldy np. dalej nie ukończyłem, a mam ja od roku. W końcu coś, co nie będę wlokło się jak flaki z olejem.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Jak byś miał na to patrzeć to wychodzi tak samo jakbyś Ty zagrał w tą grę i przeszedł każdą misję, całą grę na 100% w 60 godzin, a oni jadą tylko najważniejsze misje, zamkną fabułę, a w profilu wyświetla im się 40% i wyszło 20 godzin. Do tego zwykły gracz lubi pozwiedzać, a oni mają to w dupie. Trzeba zrobić recenzje, bo hajs musi się zgadzać. Jeśli chcesz szukać fachowej
  • Odpowiedz
@Kosmox30: ja teraz jebię się jak matka z łobuzem z AC Valhalla gdzie już 50 godzinę łupię a jestem gdzieś w 4/5 gry. Od połowy speedrunuję a i tak już powoli mam dość. Więc dla mnie ideolo to tak 25-30h godzin głownej fabuły i reszta jako sidequesty. Co kto lubi sinior
  • Odpowiedz
@hniedziela546: Większość graczy jeśli ma otwarty świat lubi go zwiedzać itd. Dlatego dużo ludzi kupuje taką grę. Jeśli GTA nie miało by takiego świata to raczej historia tej serii skończyła by się na San Andreas. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest wiele gier, które są sukcesem tylko dlatego, bo nie musisz robić misji tylko możesz sobie połazić po mapce lub pojeździć i porobić coś innego.
  • Odpowiedz