Wpis z mikrobloga

  • 2685
Czekałem na tę grę prawie 7 lat, byłem bardzo podekscytowany, i po prostu nie mogłem sie doczekać. Ten okres miał być jednym z najlepszych w tym roku, ja, jedzenie, i gierka, prawie jak za gówniaka. Niestety.. CDPR postanowiło to zniszczyć wypuszczając tak słabą grę.. Model jazdy, grafika, bugi, strzelanie, i jeszcze więcej bugów...po prostu zabili moje marzenia..
Więcej napiszę o swoich uczuciach jak zagram, aktualnie jedynie przejrzałem tag.
#cyberpunk2077
#gry #cdprojektred #heheszki #pasjonaciubogiegozartu
  • 41
  • Odpowiedz
@m4rtinus Bo kiedyś gra mieściła się na jednej płycie CD i przede wszystkim były one mniej rozwinięte i rozbudowane. To tak jak z autami. Kiedyś analogicznie robili "lepsze", bardziej trwałe, ale czy były one tak ładne i rozbudowane, naszpikowane bajerami jak dzisiejsze? Niestety przez poziom rozbudowania są one niestety mniej dopracowane i bardziej awaryjne. Nie zrozum mnie źle. Sam jestem z pokolenie lat 90-00 i do dzisiaj ogrywam takie tytuły jak
  • Odpowiedz
@Pesa_elf A co do "kiedyś". Wtedy też wychodziły gry niedopracowane, słabe, bez polotu. Tylko do dzisiaj pamiętamy te które się przebiły i osiągnęły sukces. Równolegle z Red Alert 2 którego większość kojarzy wyszło kilkanaście innych RTS i mało kto dzisiaj je kojarzy.
  • Odpowiedz
Więcej napiszę o swoich uczuciach jak zagram, aktualnie jedynie przejrzałem tag.


@sztachlarz: Naucz się czytać "Więcej napiszę o swoich uczuciach jak zagram, aktualnie jedynie przejrzałem tag."
Gra jest gniotem
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: >zacznijmy od tego na ile gier cie było stać. Niekoniecznie najlepsze gry u nas sie przebily a te co np w gazecie były.
o ludzie >kupowanie gier innych niz te potrzebujące klucza do grania multiplayer
mam nadzieje że tego nie robicie
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Spróbuj zagrać w Super Hot. Autorzy nie tylko poszli na łatwiznę i nie dodali tekstur, ale i nie zadbali o usunięcie bugów przez co gra co chwilę się zacina.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf opinie są skrajne - niektórzy już pograli 60-70h i mają jakieś pojęcie

Krytykują grafikę, wpadanie na siebie noc.

Klimat gierki jest ok. Trzeba czekać na kolejne patche. Myślę, że ta gra będzie chodziła tak jak trzeba za 6-12 miesięcy. Tak jak to było z wiedźminem 3
  • Odpowiedz