Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień walki z trenażerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poprosiłem znajomego o testy. Triatlonowiec, a miał problem z utrzymaniem 100W. Byłem już gotów odwieźć sprzęt do znanego francuskiego supermarketu, ale postanowiłem zrobić ostatnią rzecz (która była odradzana wszędzie, również na Wykopie), dokonałem kalibracji w Zwift. Efekt? Nareszcie można z tego urządzenia korzystać. Nie mam pojęcia, czy wskazania są super dokładnie, ale na pewno mają sens. Da się również pedałować, co wcześniej było bardzo trudne (wrażenia kręcenia po kwadracie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostawiam ten wpis na przyszłość, może ktoś również będzie miał podobne problemy. Trenażer Elite Direto X.

#szosa #rower #trenazer
  • 5
@Poncz: Warto jeszcze gdzieś tam w ustawieniach aplikacji Elite podbić "uśrednianie mocy" - brat na to narzekał mimo dobrej kalibracji, przeskoki np. 100 -> 300 W to była masakra w trybie ERG.
@mucher: Aplikacja Elite ustawia mi domyślnie sposób połączenia z trenażerem na Ant+, pomimo wybierania Bluetooth. Efekt - nie mogę się połączyć z trenażerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcześniej działała normalnie...