Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam złe przeczucia co do ojca. Pierwszy raz.

Otóż ma tętniaka. Po 4 miesiącach trafił w końcu na szpital. Miała być operacja. Byli gotowi nawet dzisiaj. Przyjęli, badali.

Przyszly wyniki. Panie - serce nie domaga. Nie przezyje pan operacji a tetniak i tak jest malutki.

Okazało się ze problemy z chodzeniem, z wydolnością to nie tętniak tylko słabe serce. Dali zastrzyki na 2 miesiace i kazali przyjść bo jesli pomoga to będzie znów tata mógł chodzić.

Mój tata miał dziesiatki operacji. Jedyne co mial dzięki temu, że uprawiał sport to mocme serce. Mimo białaczki wycięli mu guza z krtani, dwa guzy z pęcherza i dwie operacje tętniaka aorty brzusznej bo pierwsza coś nie pykła.

Osłabione serce to dla mnie jednoznaczny sygnał, że nadchodzi koniec. Odprawiłem już cała rodzinę na tamten swiat. Zostali mi tylko rodzice i przyrodni brat. Ojciec mimo słabego od lat stanu i 70ki na karku raczej się nie wybiera i boi się śmierci. To widać.

Nie wiem co zrobić z tym fantem. Jak się przygotować? Obym się mylił ale przy tylu chorobach, nowotworach 70 lat to i tak dobry wynik. Nie wiem.

No i tak bardziej przyziemnie. Nie wiem co z mamą. Emerytura 800zł. Hajsu po ojcu nie dostanie bo nie maja ślubu. A ma komormika. Zona powiedziała, że do nas jej nie bierzemy bo nie dogadamy się (to fakt, już były próby). Lipa. Traga.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fce67d8c3fc8b000a775217
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Ojciec pewnie już długo nie pociągnie( mój tato umarł w wieku 69 lat). Powiedz mu wszystko co leży na sercu. Matka niech wyjedzie do Niemiec dziadków ogarniać ( jak jest dużo młodsza od ojca). W innej sytuacji będzie na Twoim utrzymaniu częściowo finansowym.
EzoterycznaKreatura: @Kantar: Co z tego jak komornik musi z emerytury zostawić 825zł. Nawet wyższa kwota tego nie załatwi.
@jonik: Moja mama była w niemczech. #!$%@? ją po 4 tygodniach bo nic nie robiła. Ona powiedziała wprost, że ojcu pieluch zmieniać nie będzie jak będzie w takim stanie ;/ A każda inna praca na zlecenie/UOP to egzekucja komornicza. Kwota wolna od zajęcia i bez perspektyw na więcej bo do spłaty