Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kieratek: Ta karta jeszcze nie istnieje. Zamówiłem swojego ventusa trzy minuty po premierze i dostałem wstępny termin wysyłki na 31 grudnia. Oprócz tego w internecie nie znajdziesz żadnych jej testów, unboxingu ani faktycznych zdjęć.
  • Odpowiedz
@kieratek: naiwny, ludzie tu od 17tego września 15:03 w kolejce po 3080 czekają i nie wiadomo do kiedy a ty (specjalnie z małej litery) śmiesz śmieć wypytywać po marnym tygodniu albo dwóch? Nie czytałeś maila że mamy "problem globalny"? Jak jesteś taki narwaniec to twoja karta już jest na Allegro za 4k.
  • Odpowiedz
@bonus: za cenę odległą od msrp to są i 3080 a przynajmniej często bywają. Choćby w Komputroniku i Proline ale czy jak dasz 5.5k za 3080 Gigabyte Eagle nie OC która oficjalnie kosztuje 3.3k będziesz czuł że to dobra decyzja?
  • Odpowiedz
@keton22: no u mnie podobnie, mam w cenie katalogowej 3060... ale w tranzycie pewnego śmieciowego sklepu xD więc cóż pozostaje gamepass i ogranie wszystkiego na co nie było do tej pory okazji :) aż tak źle nie bedzie
  • Odpowiedz
@bonus: no ja jeszcze czekam na blok wodny zanim będę mógł ją zainstalować a jak na złość paczka ze Słowenii idzie już tydzień gdzie potrafiła dojść w 3 dni. Tak daleko, tak blisko :)
  • Odpowiedz