Wpis z mikrobloga

@GruncleStan: znajdź jakąś motywację. Nie wiem, powiedz sobie, że chcesz znaleźć dziewczę 10/10
Kup sobie nowe rzeczy. Stwórz playlistę do bieganie. Przygotuj się ogólnie mentalnie na wysiłek fizyczny.
  • Odpowiedz
@GruncleStan: ale potrzebujesz planu, czy rozrysowania jak stawiac nogi jedna za druga w szybkim tempie? ( )

Jesli tego pierwszego, to poszukaj w google "30min ciaglego biegu", czy tam 60min zaleznie od upodoban.
Tak wiem ze to jest przeplatanka bieg/marsz/bieg/marsz, ale przynajmniej nie bedziesz pisal po treningu na tagu, mirko co jest mam super kondycje, ale przebiegne sie 5min i dostaje torsji, nie moge zlapac oddechu,
  • Odpowiedz
@oR_kA: ważniejsze jest chyba rozciąganie po bieganiu. ja się nie rozgrzewam przed bieganiem (trasy miejskie). przez pierwsze 4-5 km biegnę po prostu wolniejszym tempem. bieganie to w sumie dość naturalny sposób poruszania się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@GruncleStan: ogólnie to bieganie jest bardzo podobne do chodzenia, tylko że robi się dłuższe kroki o większej częstotliwości. Aby zacząć biec trzeba wysunąć jedną nogę do przodu (bardziej niż przy chodzeniu) i jednocześnie z drugiej lekko się wybić, a następnie przełożyć środek ciężkości na drugą nogę (wylądować nią na ziemi). I tak na zmianę. Oczywiście nie mają to być skoki. Bieg można dostosować pod względem szybkości, czyli aby biec szybciej trzeba
  • Odpowiedz
@GruncleStan: U mnie po paru próbach najbardziej sprawdziło się cel czasowy. U mnie to było przebiec w godzinę najwolniej jak się da bez zatrzymania. I początki to były truchty tempem wolnego marszu ale bez zatrzymania się, jak męczyłam się to jeszcze bardziej zwalnialam i wychodziło mi średnio 10min/km i oby przetrwać tak godzinę. No i pykło, polecam każdemu i się tez sprawdza
  • Odpowiedz