Wpis z mikrobloga

Niektórzy ludzie są niesamowici :D
Przyjechałem moim #rower na myjnię, żeby go przed zimą opłukać i potem nasmarować wszystko ładnie w garażu na spokojnie. Wiem, nie powinno się myjką ciśnieniową, ale błoto w każdym zakamarku.

No i stoję sobie w kolejce - przede mną stoi ziomek w Audi, jakaś nowa furka. Dodał za dużo kasy i mył auto ze dwa razy, jak już opłukał - została mu ponad minuta.
Wsiadł do auta i siedział tą minutę, żebym przypadkiem nie skorzystał z jego czasu xD
Czaicie to? siedział, spoglądał na mnie w lusterku i cieszył się pod nosem jak to życie oszukał.
Żebym tylko z jego złotówki nie skorzystał xD

#truestory #takaprawda #polska #cebula
  • 26
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto:
A tak, podejdę do niego, zapukam w szybę i zapytam "czy mógłby Pan sobie pojechać bo zostało 50 sekund i bym sobie rowerek umył?" xD

W dobie pandemii, trzymania dystansu społecznego, do kogoś kto równo z 0:00 odjechał z piskiem opon, przez minutę czekając aż czas minie?

Zwariowałeś?
  • Odpowiedz
@Baccon: @MilionoweMultikonto: teoretycznie łożyska mają uszczelnienia z boku, ale piasek można pod ciśnieniem wepchnąć razem z wodą do środka i je zatrzeć.
Staram się zwykle z daleka myć, aby głównie zmyć błoto, potem już w garażu domywam sobie 2-propanolem wszystko a następnie smaruję.
  • Odpowiedz
@fstab: ja kiedys bylem umyc swoj samochod na myjni i umylem go za 3zł, znajomy pyta sie jak to mozliwe, to ja mu mowie, że byla przede mna dziewczyna swoim golfem iii, wrzucila (na to wyglada) 5zł, oplukała sama woda i pojechala, na liczniku dalej byly 3 impulsy xD
  • Odpowiedz