Wpis z mikrobloga

Najbardziej śmieszy mnie opinia "jak możesz oceniać grę po filmiku", albo "jak możesz stwierdzić, że gra jest słaba skoro w nią nie grałeś" xD No kurde. Po prostu mam oczy i mózg i z doświadczenia mogę stwierdzić czy jakiś model jazdy wygląda arcadowo, albo, że fizyka zderzeń z samochodami wygląda słabo, bo to przecież widać, albo mapka nasrana ikonkami, które wróżą kolejnego nudnego openworlda. Podobnie jak drętwe dialogi sugerujące kolejną grę z fabułą dla ludzi z kijem w dupie.


#cyberpunk2077
  • 13
@Cybher1 ten model jazdy to dramat, samochod wyglada jakby jezdzil po lodzie a koła w ogóle nie stykały sie z podłożem, praca kamery przy skrecaniu także pozostawia wiele do życzenia..
@SmakoszKotow: no i widzisz nawet to przewidziałem, zobacz spoiler w moim pierwszym poście. Jak się potrafi myśleć samemu to można wyciągnąć wnioski na podstawie obserwacji i doświadczenia, a nie czekać aż ktoś ci powie, czy ma ci się podobać gra czy nie
@Cybher1 ehh ok. Wiesz o tym, że cyberpunk to nie jest rzadna gra wyścigowa? Samochody to jest tam sprawa drugorzędna.

Wiedźmin mimo zbugowanej Płotki został uznany za jedną z najlepszych gier jakie powstały, głównie dzięki klimatowi, fabule oraz misjom pobocznym, więc stawiam że w tym wypadku będzie podobnie.