Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wróciłem do OW po 9 m-cach odwyku. Gra się poprawiła w opór. Grając od patcha do patcha bym nie zauważył. Małymi kroczkami idzie ku lepszemu. Nawet ludzie jakoś bardziej ogarnięci. Na przykład - czas w którym ekipa dojeżdża kogoś na złej pozycji jest znacznie szybszy. Ludzie się grać naumieli? Placementy wrzuciły mnie w high gold i w jeden wieczór wbiłem platynę na tanku i healu. DMG nie ruszam bo nie umiem w gengu, który wciąż dominuje nanobladem. Ale za to ludzie już są wyczuleni na niego i nanoblade już nie wygrywa każdej potyczki, tylko tak 70% :) #overwatch
  • 3
Nawet ludzie jakoś bardziej ogarnięci


@wombocombo: jak dla mnie złudzenie lub fart do teamów, w masterze dalej są osoby które nie ogarniają podstaw rozgrywki

DMG nie ruszam bo nie umiem w gengu, który wciąż dominuje nanobladem


@wombocombo: Genji jest uważany za jedną z najsłabszych postaci w obecnej mecie i zgadzam się z tą tezą. Przynajmniej w wyższych rangach.
jak dla mnie złudzenie lub fart do teamów, w masterze dalej są osoby które nie ogarniają podstaw rozgrywki


@Jurix: Może po powrocie Blizzard tak #!$%@? graczy zeby zostai na dłuzej.

Genji jest uważany za jedną z najsłabszych postaci w obecnej mecie i zgadzam się z tą tezą. Przynajmniej w wyższych rangach.


@Jurix: Póki co w plat/gold nikt nie patrzy w tył i gengu robi co chce z tyłami, 80% meczy
Może po powrocie Blizzard tak #!$%@? graczy zeby zostai na dłuzej.


@wombocombo: Zawsze unikam różnych teorii spiskowych itp. ale tu jestem w stanie uwierzyć. Blizzard strasznie manipuluje match makingiem, grając na smurfie w diamencie zawsze mam 2-4 graczy którzy też smurfują na każdy team :<

Póki co w plat/gold nikt nie patrzy w tył i gengu robi co chce z tyłami, 80% meczy zawsze jakiś jest


@wombocombo: Tracer zrobi więcej,