Wpis z mikrobloga

Cezary zaczął już pękać. Co chwile odpowiada na zaczepki na twiterze, a robił to głównie na fejsie. Wiadomo jak bardzo emocjonalny jest nasz ekspert, ale taka czysta nienawiść, wyzwiska, hejt, szpilki i zaczepki w jego strone w ostatnich miesiącach wydłuża wam o 2 cm przyrodzenie?
Zignorować wpisy, które pisze pod wpływem emocji, to możemy zobaczyć relacje na zywo z miejsca #dtm #f1 wywiady z #kubica zdjecia co sie dzieje aktualnie w garażu, padoku (tak wiem Fot. Cezary tez mnie to czasem smieszy xD) ale ten Pan kocha to co robi to widać w każdym jego nowym dziecku - czyt. f1vlog.
Mniej jadu proponuje, bo dużo takich osób nie mamy. Pamietacie mema ,,Zobacz... ta szafka jest bliżej padoku jak my"?

#f1
Pobierz KarolaG17 - Cezary zaczął już pękać. Co chwile odpowiada na zaczepki na twiterze, a r...
źródło: comment_16072473740rDaYwN4u1zQDJ90YFJDtp.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KarolaG17: Casus borka trochę. Ego #!$%@? i jak jest ktoś kto chce go na ziemię sprowadzić to #!$%@? bo co on to nie osiągnął.

Myślę że trzeba oddzielić autora od dzieła. Jego dziełem jest to co mówisz : exclusive material z padoku, insiderskie wieści, wiedza mniej lub bardziej techniczna. A on sam jest #!$%@? człowiekiem przeświadczonym o swojej wyższości z ego w okolicach Saturna.

Gonienie za Kubica to jego praca ludzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KarolaG17: tylko, że jako poważny dziennikarz nie powinien dawać się prowokować, pomimo całego jego kunsztu dziennikarskiego, on nie umie into internety 2.0. Odpowiadanie na zaczepki w internecie jest z góry skazane na klęskę bo trolle cię sprowadzą do swojego poziomu i tam wykończą durnymi argumentami.
Joe Rogan powtarza to bardzo często, nie czytaj komentarzy pod swoimi postami. Po co ci to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)