Wpis z mikrobloga

Nie chciałbym być teraz w skórze ESL Polska. Jednym otwarciem, jednym sezonem zostali zmiażdżeni pod względem produkcyjnym i show przez Polską Ligę Esportową.

Ja wiem, że PLE przeszłość ma trochę żenującą ale to co oni zrobili w tym roku to jest milowy krok do przodu w organizacji turniejów i lig w Polsce. Wiem, że niektóre kwestie i osoby mogły trochę do tej pory nie pasować do esportu w Polsce ale wyciągnięcie takiego przedsięwzięcia na takie salony showbiznesu i zachowanie przy tym rdzenia jakim jest po prostu rywalizacja czysto sportowa to jest majstersztyk.

Ogląda się to po prostu zajebiście - szkoda, że scenę pod względem sportowym mamy jaką mamy.

#csgo #csgozvojakiem
Vojak - Nie chciałbym być teraz w skórze ESL Polska. Jednym otwarciem, jednym sezonem...
  • 5
@Vojak: rzeczywiście wielki sukces, komercyjny oczywiście. Naściągali gwiazdek i kilku niezlych sponsorów i tyle. Praktycznie pod kazdym innym wzgledem nie sa nawet blisko ESLa. Polecam sobie sprawdzić zaplecze ESL Polska ktore dziala nie tylko w obrębie csa.
@Vojak: Imo dla ESLa to nawet na rękę, bo nikt nie dawał #!$%@? o polską ligę. Oddział ESL w Katowicach jest drugim największym po centrali w Kolonii i ludzie którzy tu pracują, mają co robić ;)