Wpis z mikrobloga

Okej, robię moje pierwsze #rozdajo na Wykopie. Siedzę z wami już ponad 11 lat, trochę osób poznałem, trochę afer przeżyłem, trochę pośmieszkowałem i często pomagałem całej społeczności, ale sam mam teraz małą prośbę.

Robię #rozdajo paczki ze słodyczami z USA, w której znajdą się klasyki jeśli chodzi o słodycze (zdjęcie poglądowe), które znacie z filmów i seriali. Kto wygra może sam sobie zażyczyc dodatkową wrzutkę do paczki, którą lubi jeśli chodzi o dostępność tylko w #usa

Co zrobić żeby wygrać? 1) zaplusuj wpis 2) zostaw suba na moim kanale yt poniżej (liczę, że po rozdajo zostaniecie z kanałem na dłużej jak spodoba się wam kontent)

Link do kanału

Opis:

Otworzyłem niedawno kanał na YT, początkowo miałem tego nie prowadzić, ale stwierdziłem, że dam projektowi szansę, szczególnie, że pierwszy filmik przyjął się dość dobrze. Dobrze wiemy, że bez znajomości, szczególnie takim materiałem jak wywiady z muzykami dość ciężko się przebić, dlatego ważny jest jakiś start, a na mirko i Wykopie mamy dużo dobrych ludzi. Sam jak widzę ciekawy kanał, że ktoś wrzuca i promuje to odwiedzę i dam suba, lajka.

Jest to kanał muzyczny, na który wrzucam wywiady-rzeki z muzykami, są to dłuższe formy (około godziny, ewentualnie trochę więcej). Planuję trafiać do fanów tych muzyków, którzy tak jak ja, chcieliby dowiedzieć się o swoim ulubionym artyście czegoś lepszego niż ulubiony kolor, ale np. posłuchać o procesie tworzenia utworów, całej płyty itp.

Formuła wywiadów to - nowy album, nowy wywiad i analiza całego krążka. Dotychczasowe wywiady: 1) Łona i Webber - Śpiewnik Domowy #lona #lonaiwebber KLIK 2) Paweł Domagała - Wracaj #pawełdomagała KLIK 3) Grubson - Akustycz(nie)zupełnie #grubson KLIK

Takie rozdajo ze słodyczami chciałem zrobić już dawno temu, ale teraz pomyślałem, że mogę to połączyć z czymś, co mi się przyda - czyli dotarciem do większej ilości osób z wywiadami.

Do rozlosowania osoby, która wygra (może to być więcej niż 1 osoba, w zależności od popularności rozdajo) użyję chyba mirkolos.pw #mirkolos lub mirkorandom? #mirkorandom Jak ktoś ma inne pomysły - to dajcie znać, jestem w tym nowy.

Rozdajo kończy się w poniedziałek, 7. grudnia o godzinie 21:37 czasu polskiego.

#rozdajo #muzyka #youtube
Feeps - Okej, robię moje pierwsze #rozdajo na Wykopie. Siedzę z wami już ponad 11 lat...

źródło: comment_1607197774MGVQoEX8dVYlbZhdu7CeMk.jpg

Pobierz
  • 105
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Feeps: bounty jedynie jest jadalne. Reszta to gówno w większości jeszcze z solą. Nie wiem jak oni mogą to jeść. Zresztą oni sami mówią że to gówno i nie ma jak europejskie słodycze. Prince polo mega paczka znika w ciągu paru sekund jak tylko zaczynam częstować.