Wpis z mikrobloga

Jakie konto maklerskie polecacie (darmowe) które funkcjonalnością odpowiada temu ING? Jak mi tylko oddadzą pieniądze to uciekam. ¯_(ツ)_/¯

Faktyczne konto, nie jakieś internetowe revoluty czy inne scamy.

#ing #gielda
  • 18
  • Odpowiedz
@Niedzwiedzmin: mBank. Jestem na giełdzie pół roku i nigdy nie było z nim żadnych problemów. Aplikacja mobilna trochę archaicznie wygląda, ale w sumie spełnia swoje zadanie. Dostęp do wszystkich ważniejszych IPO. Oprócz polskiej giełdy (wraz z NewConnect) Nowy Jork, Londyn i Frankfurt.
  • Odpowiedz
@Niedzwiedzmin: Nie wiem jak u innych brokerów, ale w mBanku jest NYSE i NASDAQ (sam mam 6 spółek kupionych na tych giełdach przez eMaklera). Wprawdzie zdarza się, że czegoś mniej znanego tam nie ma dostępnego do kupienia, ale z większością nie ma raczej problemów.

@unified_observer: Przez pół roku jedyny problem jaki napotkałem, to czasem przez chwilę się nie da zalogować do aplikacji mobilnej, ale zwykle po 5 minutach już działa.
  • Odpowiedz
@Akman: tez tego do końca nie wiem np ile możesz takich pseudo akcji kupić bo rozumiem to jest jakby jakoś kontrakt na kurs tej akcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yetix: nie wiem niestety. Ale przy zakupach tych co sa trzeba uwazac co sie kupuje - jest to oznaczone oczywiscie ale latwo przeoczyc jak ktos nie zwraca uwagi
  • Odpowiedz
@yetix: XTB to duży broker Forex i CFD. Akcje ma na "przyczepkę" Trzeba pamiętać, że wszystko jest zrobione pod forex. W jednym narzędziu mamy te wszystkie instrumenty. Dlatego zapewne, ważne jest by przy pytaniach podkreślić, że chodzi o obrót realnymi akcjami.Wiem, że akcje trafiają najpierw na ich Market, czyli nie wchodzą do arkusza na gpw. Chciałbym jednak o tym poczytać coś więcej ale nie mogę znaleźć takich informacji.
Czy
  • Odpowiedz