Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, mam pytanie odnośnie oferty #orangeflex w #orange . Mianowicie chodzi mi po prostu, czy korzystacie i to się opłaca? Na stronie internetowej wszystko ładnie jest napisane 15gb internetu i wszystko za darmo za 25zł miesiecznie do tego esim i super. Play zmienia właściciela i mogę zrezygnować z umowy co mnie bardzo cieszy, bo właśnie zalezy mi bardzo na tym eSim. Co o tym myślicie, korzystacie, polecacie? A może warto spojrzeć na coś innego ? #telefony #abonament #technologia
N.....d - Cześć Mireczki, mam pytanie odnośnie oferty #orangeflex w #orange . Mianowi...

źródło: comment_1607169806gI60yJlFwcNf2VzbAaes84.jpg

Pobierz
  • 24
@Nild: A skad mamy wiedziec czy sie oplaca tobie, ile wykorzystujesz giga? Mozesz zobaczyc na Nju, Plusha tam po kilku miesiacach masz stopniowo coraz wiecej giga w tej samej cenie, moze jakas oferta na karte ale tam pewnie nie bedzie sima.
@Nild: Bait? Po prostu maja inna oferte, poszukaj w necie bo cos ludzie czasami pisali, ze zdarza sie problem z aplikacja czy przenoszenie numeru jest utrudnione, gdybys uciekal z Flexa do innego operatora? Ze trzeba by przeniesc numer na karte czy cos, juz nie pamietam, sam siedze w duecie Nju, za chyba 40 zlotych mielismy na dwie 2 osoby 20 giga razem, po pol roku 40 giga, za kolejne pol roku
@Nild: W razie czego Nju czy Flex, Plush to jest abonament z miesiecznym okresem wypowiedzenia czyli praktycznie jak na karte, mozesz uciekac po miesiacu. Esim tak jak pisalem wczesniej nie wiem, cos kojarze, ze jest problem z tym u operatorow, nie mam telefonu ktory obsluguje taka funkcjonalnosc, nawet nie sprawdzalem tematu ofert z ta opcja.
@Nild: uważaj tylko na zasięg, bo ja przeszedłem do tego Flexa na jakiś miesiąc i w centrum Wawy miałem zawsze po 1-2 kreski na 4, pełnego zasięgu nie złapałem nigdy (sprawdzane na 2 telefonach, żeby nie było że jakiś lewy wziąłem). Natomiast z szybkim opuszczeniem tej usługi problemu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nild: Orange flex to nie abonament dla tego pan Ci wciskał coś innego droższego. Płacisz za pakiet który dałeś na screen. Płatność schodzi karta nie musisz pamiętać o doładowaniach. Lub blik.

Z kodem polecającym TOMASZHA5G dostaniesz zwrot 30 zł po miesiącu.

Mam od roku z Żoną i sporo rodziny i znajomych bez kłopotu żadnego. Ciocia ma mój Tata wszyscy zadowoleni. Karta płatnicza wpięta żadnych zdrapek itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nild: sam zarządzasz swoim numerem. Nie chcesz płacić nie korzystasz. Jak będziesz miał własny kod zaproszeniowy to jak wpadnie Ci 70zł (gdy kogoś zaprosisz) opłacisz sobie prawie 3miesiące najniższego planu