Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, mam pytanie odnośnie oferty #orangeflex w #orange . Mianowicie chodzi mi po prostu, czy korzystacie i to się opłaca? Na stronie internetowej wszystko ładnie jest napisane 15gb internetu i wszystko za darmo za 25zł miesiecznie do tego esim i super. Play zmienia właściciela i mogę zrezygnować z umowy co mnie bardzo cieszy, bo właśnie zalezy mi bardzo na tym eSim. Co o tym myślicie, korzystacie, polecacie? A może warto spojrzeć na coś innego ? #telefony #abonament #technologia
N.....d - Cześć Mireczki, mam pytanie odnośnie oferty #orangeflex w #orange . Mianowi...

źródło: comment_1607169806gI60yJlFwcNf2VzbAaes84.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Kubix700: Przesle później cały papier, na telefonie teraz mam tylko ten kawałek. Z całości wynika, ze można sobie zerwać jeśli nie podobają Ci się zmiany umowne. WYDAJE mi się, ze kary wynikają z jakiś abonamentów z telefonem itp.
  • Odpowiedz
@Kubix700: Panie, składasz wypowiedzenie umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia i tyle. Wtedy umowa dobiega końca i koniec pieśni a oni taką informację muszą dostać wcześniej dlatego powstał taki zapis wypowiedzenie z "zachowaniem okresu" wypowiedzenia umowy. Składasz to miesiąc przed końcem, w przypadku umowy na czas nieokreślony możesz rozwiązać kiedy Ci odpowiada bo umowa jest luźna(są też wyższe opłaty).
  • Odpowiedz