Wpis z mikrobloga

@Gruby_Wujo Napisał, że ma przed sobą pierwszy raz w #skyrim. Podnoszę stawkę, nigdy nie grałem w żadną grę z serii TES. Chyba w czasach #gothic (w którego też nigdy nie grałem) za dużo grałem w #baldursgate i na pewno za dużo grałem w #diablo2, żeby przekonać się do innej perspektywy w crpg (tak, wiem, d2 to hns) niż rzut izometryczny. Zresztą dopiero w tym roku miałem pierwszy kontakt #wiedzmin3 i byłem pod ogromnym wrażeniem, więc może i do TES się przekonam?
  • 10
@YaYco: Skyrim to gra w chodzenie po nudnych Dungeonach, jeśli koniecznie chcesz TES to chyba lepiej Obliviona (chociaż też mi nie siadł za bardzo, poza tym wymaga od gracza rzadkiej umiejętności w postaci cierpliwości do patrzenia na najgorsze ryjce w historii gier wideo) albo Morrowinda (ale to gra sprzed dwóch dekad więc możesz się odbić od jej grafiki i generalnego poziomu technologicznego).

Jeśli jesteś fanem rzutu izometrycznego to lepiej dwie części
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@YaYco: ja już 4.5 godziny nabilem <3
Mam już pierwszy krzyk (ale nie umiem użyć)

Fajnie się eksploruje, czuć taka wolność chociaż mocno zagubiony jestem.

Poza tym jest to pierwsza gra od kilku miesięcy w którą gram.

Polecam Ci wiedzmina 1 i 2. Może i jedynka trochę archaiczną i sterowanie trochę ssie ale klimat. A do sterowania idzie się przyzwyczaić.

No.

Co do skyrim - brakuje mi mini mapy i inwentarz