Wpis z mikrobloga

Wszedlem sobie z ciekawosci na ten gowno fanpage dla kobiet "oczami mezczyzny". Typowy kukold wypisuje tam takie ku*esko glupie idiotozmy pod publiczke ociezalych umyslowo panienek, ze to sie w glowie nie miesci. Najgorsze jest to, ze psuje przez to rynek matrymonialny i wmawia julkom, ze nic nie musza robic ani sie starac bo jak cos komus nie pasi to wypad. Winduje im i tak juz niebotycznie rozdmuchane ego do granic mozliwosci. Taka julka czyta te glupoty dzien w dzien i potem faktycznie jej sie wydaje, ze ona nic nie musi robic. Moze lezec, pachniec, zrec i tyc a jak ktos jej zwroci uwage to znaczy, ze "nie jest ciebie wart". Najgorsze jest to, ze to mezczyzni mezczyznom zgotowali ten los...
#p0lka #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #rozowepaski #julka
kamil-tika - Wszedlem sobie z ciekawosci na ten gowno fanpage dla kobiet "oczami mezc...

źródło: comment_1607132699O6Nflc1bqknqTHjnoXre99.jpg

Pobierz
  • 82
@kamil-tika: znam tego gościa, generalnie gówno content dla młodych lasek, które mają wyidealizowaną wizję relacji i którym jeszcze się wydaje, że normalne związki mogą faktycznie wyglądać tak jak w tych tekstach. Kobiety generalnie ciągną do pewnych truizmów ubranych w ładne słowa. Ale w tym przypadku właściwie jedyny zarzut jaki można mieć to to że to jest truizmem, a nie że to jest nieprawdą. No bo co tak naprawdę jest niewłaściwego w
No bo co tak naprawdę jest niewłaściwego w tym tekście? To działa w obie strony i jest od dawna znaną prawdą - że nie warto się zmieniać dla drugiego człowieka.


@Kenteris: z jednej strony tak, a z drugiej zapuszczenie się po wejściu w zwiazek i porzucenie jakichś hobby na rzecz seriali/piwka na kanapie po pracy to dość powszechny problem. A potem zdziwko że to nie działa. I druga sprawa, sporo osób
@Kenteris: Wiesz to są tylko puste słowa, jakieś farmazony zaprzeczające same sobie. Najgorzej, że najczęściej czytelniczkami i osobami, które udostępniają daną stronę na fb to niepracujące karynki, madki na pełen etat i młode dziewczynki, które mało wiedzą o świecie.
Nie wiem czy to zamierzone, ale takie kobiety usprawiedliwiają swoje lenistwo i to, że się podczas i po ciąży niesamowicie roztyły i nie robią nic, żeby poprawić swoje zdrowie, kondycje i wygląd.
@kamil-tika: "dla niewlasciwej osoby mozesz robic wszystko, a niedostrzeze w tobie piekna"

Jest to napisane dosyc lakonicznie, ale ma racje. A Sama otarlam sie o cos takiego i popadlam w obsesje, kompleksy i zaburzenia jedzenia. I musle ze sporo kobiet ma taka sytacje, bo spotkalam sie z tym nawet wsrod kolezanek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A zadbana byłam i jestem, gotowałam i obecnemu też gotuje rzeczy których
Nie wiem czy to zamierzone, ale takie kobiety usprawiedliwiają swoje lenistwo i to, że się podczas i po ciąży niesamowicie roztyły i nie robią nic, żeby poprawić swoje zdrowie, kondycje i wygląd.


@StaraZielonka2: Nie żeby faceci w ogóle nie zaniedbywali siebie. Mężczyzna jak wiadomo przez całe życie utrzymuje sylwetkę Apolla. No chyba jednak nie - typowy Polak szybko po ślubie wyhodowuje bebzol i szczytem wysilku fizycznego dla niego staje się wtaszczenia