Wpis z mikrobloga

Masakra, muszę się pochwalić - jestem przeszczęśliwy! Nie będę was przynudzał bo pewnie i tak mało kogo to obchodzi, ale spróbuje opisać to w tldr; Od jakiegoś czasu siedzę na tinderze bez jakiś wielkich sukcesów, ale nie ma dramatu. W końcu napisała do mnie taka dziewczyna moce 9/10, Indyjska uroda - ale taka czysta, szlachetna i naturalna. Rozmawiamy już dobre kilka tygodni, lubi wszystko to co ja, ze wszystkim się zgadzamy - no ideał. Jest tylko jeden minus, mieszka w Indiach.. Jakiś czas temu przestudiowałem wszystkie materiały szkoleniowe Mateusza Grzesiaka - o tym żeby łapać chwilę, korzystać z sytuacji itd itd. Bilet kupiony, lot za 4godziny - umówieni jesteśmy w hotelu, co prawdą trochę obskurny, ale nalegała akurat na ten - podobno ma bardzo blisko z domu a jej ojciec jest bardzo konserwatywny w tych sprawach. Trzymajcie kciuki, nie mogę się doczekać. Podeślę zdjęcia jeszcze dzisiaj wieczorem. Jeszcze raz, nawet nie wiecie jak się jaram. Btw. nie wiedziałem że u nich (wbrew pozorom) jest tak wysoko z higieną osobistą. Pierwszy raz ktoś mnie poprosił i aktualne badanie kreatyniny :D - wyniki dobre, także spoko.

Pobierz Xtreme2007 - Masakra, muszę się pochwalić - jestem przeszczęśliwy! Nie będę was przyn...
źródło: comment_1607120228YBdWXEi8X3GQO9b99srrv7.jpg
  • 6