Wpis z mikrobloga

Przenosisz numer z Playa? Uważaj na dodatkowy numer!

Mówią, że gapowe się płaci, co niestety i mi się przytrafiło (,), ale może uda mi się ostrzec innych . Sprawa dotyczy przeniesienia numerów z grupy rodzinnej.

Przenosiłam 3 numery z Play do Orange, składając wniosek o przeniesienie u Pomarańczowych - wniosek z miesięcznym wypowiedzeniem. Wszystko przebiegło bez zarzutu, numer aktywowany w wyznaczonym terminie. Moje zdziwienie nastąpiło w momencie zapoznania się z ostatnią fakturą z Playa, na której została naliczona kwota za "jakiś numer" opisany jako: "Karta do Internetu". Pewnie bym to olała, gdyby nie fakt, iż kwota była wyższa od dotychczasowego abonamentu o 40 zł.

Postanowiłam wyjaśnić sprawę na czacie. Okazało się, że przy podpisywaniu oferty rodzinnej dodawany jest dodatkowy numer (którego nigdy nie użyliśmy i którego istnienie zupełnie zignorowaliśmy, z czasem zapominając o tym). W momencie przenoszenia swoich numerów do innej sieci, wypowiedziane zostały 3 numery. Jak się dowiedziałam - przenosząc numery rozbiłam "grupę rodzinną" i została mi naliczona kara w postaci abonamentu za ów dodatkowy numer, który musimy wypowiedzieć osobiście w salonie.

Zagrywka cwana, oczywiście nie mam tutaj do nikogo pretensji, jednakże naliczanie opłat za numer, który nigdy nie logował się do sieci nie jest "spoko".

Dlatego Mirki i Mirabelki, ostrzegam Was przed takimi zagraniami!

#afera #play #przeniesienienumeru
  • 3