Wpis z mikrobloga

Ludzie nie zachowują się w nim tak, jak poza nim


@Haramb3: I tu się mylisz. Nie dalej jak wczoraj stosowałem mobbing w pracy. Nie dalej jak miesiąc temu zgnoiłem dziewczynę która się we mnie zakochała (obrzydliwe, nienawidzę miłości. Nie czuję takich potrzeb). #!$%@?łem przez ostatnie trzy lata wszystkich znajomych, niszcząc przyjaźń z nimi, bo ja uwielbiam zmieniać przyjaźń w nienawiść. Jedyne co czuję to gniew. Nienawidzę was.
@Haramb3: jest jednak różnica między gadaniem głupot na jakimś koncie pod nickiem (gdzie jesteś względnie anonimowy i nikt cię nie wystalkuje o ile nie przegniesz pały jak np. pan od rurek w silniku lotniczym), a pisaniem tego na FB pod własnym imieniem i nazwiskiem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DIO_: nie zamierzam Cię oceniać, bo sam nie jestem święty, jednakże jesteś dość oryginalnym przypadkiem i powiem Ci szczerze - bez jakiejś intencji czy próby urażenia Cię - że mógłbyś z tym pójść do specjalisty (tak jak ja ze swoimi problemami). Autodestrukcja w końcu i Ciebie dopadnie.

@Antorus: też prawda, jednakże sedno leży w percepcji. Jeśli masz poukładane w głowie, to wiesz kiedy się ugryźć w język i oderwać palce