Wpis z mikrobloga

: A matka na cały głos, tak że nawet sasiedzi słyszą "Co? Do domu chcesz wracać? Pewnie chcesz w kąkuter pograć. Posiedź trochę z ciocią" (°°


@ZieloneKoloTramwaja: Taka matka, to skarb, a te należy trzymać w ukryciu przed ludźmi.
  • Odpowiedz
@ggggunit: w sumie ciotka czy wujek tez mial cie gleboko w pid,ie. Nie ma nic gorszego niz obcy gowniak latajacy po mieszkaniu i dracy ryj. Ale co ma zrobic z takim matka, w domu go samego nie zostawi. Idealnym rozwiazaniem bylyby jakies klatki lub schroniska na wzor hoteli dla zwierzat gdzie mozna by takiego podrzucic
  • Odpowiedz
@illa_a: Nawet nie wiecie jakie to uczucie urodzić się w rodzinie, która miała w dupie jeżdżenie po kraju w odwiedziny do rodzinki, i spędzać święta zawsze w gronie 4 osób, a nie 24. Wyborne uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@illa_a: 20 lat później masz żonę, której mówisz to samo podczas 6 godzinnej sesji wysłuchiwania co jej rodzinka jadła na obiad przez dwa ostatnie tygodnie.
  • Odpowiedz
@illa_a: poźniej jest "poczekaj dopije kawę" i matka pije tą kawe już 3 godziny

@Seb93: Ta cholerna wieczna kawa, tak samo jak „kilka minut”, które trwa kilkadziesiąt ()
Może jak będę starszy też dostanę takich odchyłów, ale na pewno mam zamiar nie wciągać w to dzieci. Kupić mu/jej jakąś książkę lub choć komiks i niech sobie czyta w międzyczasie.

To się mówi wprost,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@ggggunit: "ale nie czaisz że rodzice też muszą robić coś 'dla siebie' nawet jeżeli jest to rozmowa z ciotką z pierdziszewa? Kto Ci bronił podczas takich wizyt uczyć się pasjansa albo czytać książkę?"
No właśnie nie, nim rodzice wybierają się z dzieckiem gdzieś to mogliby sobie planować żeby dziecko też tam fajnie spędziło czas, często ciotki mają dzieci to ogarnąć jakąś planszówkę wydzielić pokój dla młodych i tyle

No jak
  • Odpowiedz
@illa_a: mnie kiedyś matka zabrała na urodziny syna kolezanki. Miałem 7 lat a gość obchodził 13 urodziny. Matka z koleżanką gadała a mi kazała iść się bawić z młodzieżą.

Oni gadali i się śmiali a ja siedziałem obok i paliłem buraka
  • Odpowiedz
@wszyscy: To mówisz, że historii rodziny możesz się nauczyć w dogodnym momencie, a jesteś dzieckiem, więc wiadomo, że na obecnym etapie nie za bardzo cię to interesuje
  • Odpowiedz