Wpis z mikrobloga

@g1venchy: zdaję sobie sprawę z tego że ona nie zagląda na wykop więc jej nie skrzywdzę. Dodatkowo facet nie ma możliwości zajść w ciąże chociażby a ona tylko i wyłącznie powiedziała że uważa się za faceta ale nic w tym kierunku nie robi, jakbym powiedział że jestem kobietą np dla ułatwienia dostania się na studia czy dostania roli w filmie a dalej bym sobie spał z kobietami i robił dzieci to
@Kaiborr: OK, ona nie zagląda na wykop, ale jest wiele osób trans które tu siedzą. Takie opinie jak Twoja do nich docierają i pielęgnują u tych osób poczucie, że nie ma dla nich miejsca w społeczeństwie

Dodatkowo facet nie ma możliwości zajść w ciąże chociażby a ona tylko i wyłącznie powiedziała że uważa się za faceta ale nic w tym kierunku nie robi


Czyli co, miałaby się pozbyć możliwości zajścia w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dziczek3000: łaska powiedziała sobie, że od dzisiaj jest Elliotem i to wystarczy, żeby jakieś gazety wyborcze mówiły o niej per "on" xDDDD

Normalnie jak scena z "I declare bankruptcy" z The Office, tyle że tam to była satyra, tymczasem lpg+ przebiło satyrę xD
@g1venchy: z całym szacunkiem nie ma nic kompletnie do osób transpłciowych i uważam że mają prawo być kim chcą, ale samo mówienie że jest się kimś innym nic nie zmienia w życiu ani moim ani ich a tym bardziej nie zmieni mojego postrzegania Ellen jako kobiety póki fizycznie nie stanie się facetem, trudno może mam zaściankowe myślenie ale póki ktoś ma kobiece narządy to dla mnie jest kobietą niezależnie co mówi,
@Dziczek3000: Występowanie aktora w rolach płci przeciwnej nie jest niczym nowym i nie potrzeba do tego transsekualności. Odwołujac się do antycznych początków aktorstwa, tam aktorami mogli być tylko mężczyźni, więc grali kobiety. Współcześnie też jest wiele takich przypadków, chociażby Tilda Swinton. Z polskiego podwórka przychodzi mi do glowy Krystyna Feldman ( babka kiepska ).