Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co byście zrobili ? Jak byłem młodszy to grałem w masę gier i na jednym forum (silkroad) za rejestrację plus prostowanie dostałem 450 BTC . Pamiętam że mode robili nawet instruktaż jak to w ogóle ogarniać tzn. założyć protfel jak przelać na protfel its itd . O BTC przypomniałem sobie w 2018 roku gdzie zaczął się hype , cena poszla mocno do góry itd. klucz i hasło do portfela miałem zapisane w notatku na dysku w starym kompie a że komp leży na strychu to dostęp do tego był. Ale po prostu w 2018 miałem 18 lat i się po prostu przestraszyłem tego ile mam w tym btc pieniędzy . Minęły dwa lata jestem na 1 roku studiów które miały być moim wymarzonym kierunkiem ale pandemia etc. Sprawiły że chęci uleciały , ambicje stopniały , ogólnie depresja . Postanowiłem więc ruszyć kasę . W momencie w którym to pisze jeden btc kosztuje 71,8tys zł a mam ich 450... Ogólnie trochę się boje wypłacać to na raz , nasłuchałem się o jakichś mafiach które napadają na ludzi wygrywających w lotto itd . Co byście zrobil ? Jak w ogóle funkcjonować w społeczeństwie z takimi pieniędzmi ? Wiem że jak powiem rodzinie to się rozniesie i sprowadzi to na mnie jakieś kłopoty (wspomniana mafia , złodziej itd) nie wiem co z tym zrobić , nienwiem jak się obejść z taką kasa ( obecnie żyje z pomocy rodziców 1500pln/mc plus dorywczej pracy ok 900pln/mc.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc8c3751831d2000bfc17c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 7