Wpis z mikrobloga

@romek898: o #!$%@? ci chodzi, batonie. OP nie napisal o ktorego 50tp chodzi, doprecyzowal sie i koniec tematu, po co mnie wolasz zeby sie zesrac z jakimis bezsensownymi przytykami nie wnoszac nic w tym temacie
@romek898: to ty sie zesrales, wolasz mnie specjalnie zeby sie przeczyepic do czegos, co nie ma absolutnie zadnego znaczenia i teraz jeszcze sie obrazasz jak ksiezniczka, bo komus sie nie podoba, ze sie #!$%@? bez powodu i ci zwrocil na to uwage. W taki sposob mozesz sie do kolegow odzywac, a nie do obcych ludzi
Wystarczylo miec troche rozumu i sie wstrzymac z idiotycznymi komentarzami
@Norskee: 50TP to 50TP, 50TP prot to 50TP prot.
@AzazulPazuzu Nie brałbym wszystkiego co skill mówi za pewnik (jeszcze pomijam kwestię tego, że każdy lubi co innego; jeden lubi w dupę a drugi nie). Skill ciągle powtarzał, że 53TP to gówno i działo ssie, a jak ostatnio markował to wielce #!$%@? czołg i kozak działo.
@terr0r_dr0ne: Nie podchodzi mi, najzwyczajniej nie lubię nim grać. Gdzie 6,7 kozak, 8 to 10/10
@Nooser: nie raz juz ktos tutaj pisal o 50tp i mial na mysli prota, dopoki nie wspomni sie poziomu albo pelnej anzwy to nigdy nie wiadomo co op ma na mysli, pomyslalem o zlym czolgu no i tyle, natomiast to nie jest powod do tego zeby jakis buc specjalnie mnie wolal zeby zaczac mnie obrazac