Wpis z mikrobloga

Jaka jest wasza ukochana gra z dziecinstwa?
Moją jest chyba wiedzmin 3. pamiętam jak dzisiaj, gdy wracałem do domu, rzucałem plecak w kąt i zanurzałem się w świat Sapkowskiego. Polowanie na utopce, pomaganie wieśniakom, tryb detektywistyczny... piękne czasy. dzisiaj nawet mam ochotę wrócić do wiedzmina i na falach nostalgii zobaczyć jak kiedyś wyglądały gry, ale boje się tego zderzenia ze ścianą. Z kreacją jaką mój młody umysł stworzył. Dzisiaj jak już dorosłem, to nawet nie chce grać mi się w nowe gierki :( piękne czasy młodości
#przegryw #gry
  • 97
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Doom, Duke Nukem 3D, pierwsze Prince of Persia, Wolfenstein 3D, Psycho Pinball, Mortal Kombat 3 () - rocznik 1993 tutaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alverini: Jaki ja stary już jestem... Pierwsze gry to Microprocesoccer, Beach Head, PITStop2 na C64, potem jakieś pegasusy (chyba najbardziej zapamiętałem Tsubase i BananaSoccer) gdzieś tam u kolegów była jeszcze Amiga (tu chyba Lotus i jakąś gra o F1). Pierwszy PC to jakoś rok 96-97 i DukeNukem3d.
  • Odpowiedz
@alverini: Słuchaj dziecko.
Black & White 2, wspaniała zabawa w boga i bombardowanie kamieniami i wszystkim czym się da miasta przeciwnika.
Spellforce, wspaniałe połączenie RPG i strategii. Masa godzin przegrana.
Original War, przeszedłem wiele razy. Wspaniała gra i unikalne podejście do gier strategicznych. To była pierwsza strategia gdzie trzeba było chronić swoich ludzi, bo miałeś ich tylko paru.

To tak na szybko, pierwsze gry które przychodzą mi do głowy, a które
  • Odpowiedz