Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
GB rozpoczyna szczepienia - polskie media zalane newsami o tym, czy Polacy będą się szczepić, gdy już u nas będzie taka możliwość. Odpowiem zatem za siebie - w życiu nie zaszczepie na tego wirusa. Nie dlatego, że jestem foliarzem, boje się zacipowania przez lewakow, czy Gatesa. Nie zaszczepie się, bo nie ufam mojemu rządowi. Skąd mam mieć pewność, że ludzie, którzy zrobili wałek na respiratorach, maseczkach i pewnie dziesiątkach innych, nieodkrytych jeszcze tematach, nie zrobią podobnego na szczepionkach? Kto mi zagwarantuje, że nie zaszczepią mnie ruskim gownem, bo tani? Tak więc ja podziękuję, nie chce od mojego rządu żadnej szczepionki.
#bekazpisu #koronawirus #epidemia #covid19
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boskakaratralalala: Mnie bardziej przeraża to, że jest to szczepionka, która została stworzona i wypuszczona na rynek w ciągu niecałego roku xD Gdzie normalnie jest kilka lat badań klinicznych. A do tego jak dodasz inteligencje naszego rządu to naprawdę nie chce się przekonać na własnej skórze jakie są efekty uboczne. Także mogę poczekać 2 lata zanim się zaszczepię
  • Odpowiedz