Wpis z mikrobloga

Mirasy, w firmie z którą mam jeden kontrakt mają zakupić nowe urządzenia do testowania mobilnych raportów oraz nie tylko, generalnie takie „służbowe” tylko dzwonienie nie jest najistotniejsze ( ͡º ͜ʖ͡º) Trwają rozmowy na ten temat, jednak z różnych względów mamy zasugerować jakieś urządzenia - tak naprawdę każdy ma możliwość wyboru CZEGOŚ. Jedyne wymagania to cena (do 3500 zł brutto), żeby był duży ekran (6.5” i w górę, w rozdzielczości minimum 1080p - im więcej tym lepiej) oraz musi być Android. Ja już wiele lat jestem użytkownikiem ajfonów, ale jestem również jako tako na bieżąco z Androidem, tylko, że nie znam wszystkich bolączek danego urządzenia. Wstępnie wybrałem: Galaxy S20 FE, Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 10T Pro, OnePlus 8 Pro, OnePlus 8T. Co byście wybrali z tych wymienionych jeśli ma być szybko, płynnie i w miarę bezproblemowo? Nie wchodzi w grę żadna zabawa w jakieś wgrywanie zmodyfikowanego oprogramowania. Może coś innego niż te w/w? Z góry dzięki za wszelką pomoc.

#android #bojowkaandroid #telefony #smartfon #smartfony #xiaomi #samsung #oneplus
dodaje również #powerbi ponieważ tego będziemy używać do raportów mobilnych

Który

  • Samsung Galaxy S20 FE 42.0% (21)
  • Xiaomi Mi 10T Pro 4.0% (2)
  • Xiaomi Mi 10T 0% (0)
  • OnePlus 8 Pro 42.0% (21)
  • OnePlus 8T 12.0% (6)

Oddanych głosów: 50

  • 3