Wpis z mikrobloga

@zaup: Jeśli Maxbud Investments to to samo co maxbud noveo (a wygląda, że tak - do zweryfikowania) to trzymaj się z dala. Udało mi się odzyskać zadatek i w życiu już nie będę z nimi prowadził żadnych biznesów.
  • Odpowiedz
@zaup: Ta... Chciałyśmy kupić mieszkanie, podpisaliśmy wstępna umowę. Gość zażądał 10k zadatku w 3 dni - dużo i szybko, ale ok, dostał. Powiedział, że ma znajomego doradcę od kredytów i za 2k załatwi nam super kredyt - widziałem, że takie usługi są darmowe więc odmówiłem, gość oczywiście dał znajomemu nasz kontakt i ten wydzwaniał. Ale spoko. Udałem się po kredyt, babka spisała nasze dane i potrzebowała umowy deweloperskiej albo jej draftu,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kapitan-Planeta Ja mam trochę inna sytuację. Ale Twoja daje do myślenia...Mam nadzieję, że się u deva zmieniło na lepsze. Budynek już stoi ukończony .Byłem wewnątrz, rozkład pomieszczeń według mnie idealny. Z 17 mieszkań zastały dwa wolne, większość lokatorów ma już podpisane umowy deweloperskie. Klucze do oddania byłyby w tym miesiącu, przekazanie własności w przyszłym kwartale 2021.
  • Odpowiedz
@zaup: Ładne mają układy pomieszczeń i sensowne budynki, dla tego byliśmy bardzo zainteresowani... Ale w naszej sytuacji źle to wyglądało. Jak masz wszystkie umowy, mieszkania są gotowe, wszystko odpowiada itd to bierz - tylko żadnych doradców kredytowych od nich. Nasza sytuacja miała miejsce na początku 2019r
  • Odpowiedz