Wpis z mikrobloga

Nie wiem, po co to robię, ale się do czegoś przyznam:

Golę się jedynie pod pachami, gdyż nie znoszę odoru pod pachami, nogi golę latem, żeby nie było widać mojego obfitego dosyć owłosienia (w końcu jestem brunetką), a włosów łonowych w ogóle nie golę, bo spełnia funkcję ochronną.

#oswiadczenie #rozowepaski #mirabelkopomusz #zapraszamdogownoburzy #higiena #zdrowie i trochę #logikarozowychpaskow
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poniekąd to znaczy że tylko analna? Czy oralna?


@kacor87: "Poniekąd" oznacza, że jestem prawdopodobnie zbyt brzydka, aby ktoś mnie ruchał. Wyglądam jak ładny chłopczyk.
Nigdy w życiu nie uprawiałam seksu, ani się nie całowałam. Zresztą, cierpię na OCD i brzydzę się bakterii i wirusów.
  • Odpowiedz
Już widzę w Polsce 20 letnią dziewicę. Nice try.


@tbhilt: Tzn. ja sama jestem nieco introwertyczna i nie wychodzę z domu. Nie wiem, wszystko razem.
Surowi, konserwatywni rodzice dochodzą do tego.
  • Odpowiedz
włosów łonowych w ogóle nie golę, bo spełnia funkcję ochronną.


@blablaelotrzydwazero: Jakbyś chodziła bez majtek to by taką funkcję pełniły. Ale jeśli chodzisz w gaciach, to możesz śmiało psiochę golić.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Ciekawi mnie jednak użycie słowa "poniekąd". Co to miało na celu? Jak nie chcesz to nie odpowiadaj. Nie interesuje mnie Twoje życie prywatne, bardziej ciekawi mnie Twoja argumentacja użycia tego słowa.

Tzn. ja sama jestem nieco introwertyczna i nie wychodzę z domu. Nie wiem, wszystko razem. Surowi, konserwatywni rodzice dochodzą do tego.


Powiedzmy, że Ci wierzę (chociaz i tak nie). Dziewice po 20 roku życia to od wielu lat
  • Odpowiedz
poniekąd


@tbhilt: Dobra, fakt, źle użyłam tego słowa. Właściwie poprzez użycie słowa "poniekąd", to oznaczało u mnie, że jakoś nie miałam ochoty się znaleźć w takiej sytuacji, o czasem mi doskwiera samotność, ale jestem z drugiej strony jakoś przyzwyczajona. Coś takiego jak "involuntary celibate".
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Jak w wieku 20 lat nie miałaś ochoty na to, 14stki na imprezach już nie potrafią wytrzymać, żeby się oddać starszym gościom lub erasmusom, a Ty do 20 roku życia nie miałaś ochoty? Wygląda mi to na bait.

"poniekąd", to oznaczało u mnie, że jakoś nie miałam ochoty się znaleźć w takiej sytuacji


Najpierw piszesz, że jesteś za brzydka, teraz, że nie miałaś ochoty, więc dlaczego używasz określenia "iNvOlUnTaRy
  • Odpowiedz
14stki na imprezach już nie potrafią wytrzymać, żeby się oddać starszym gościom lub erasmusom


@tbhilt: Ja w wieku 14 lat (2014), wiedziałam o chorobach wenerycznych i niechcianych ciążach, więc aby nie mieć kłopotów z nauką, nie uprawiałam seksu.
Proszę o niegeneralizowanie wszystkich różowych.
  • Odpowiedz
Najpierw piszesz, że jesteś za brzydka, teraz, że nie miałaś ochoty, więc dlaczego używasz określenia "iNvOlUnTaRy cElIbAtE"? W Twoim przypadku to błąd syntaktyczny. Najgorsza laska 0,1/10 może bez problemu znaleźć gościa na seks, co nie działa w przypadku gości 0,1/10 szukających lasek. "iNvOlUnTaRy cElIbAtE" u kobiet nie istnieje.


@tbhilt: Przeze mnie przemawiają kompleksy.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Będę generalizował bo pojedyncze wyjątki od reguły ją tylko potwierdzają.

Kompleksy u kobiet w XXI wieku w kraju betaśmieci () Możesz wyglądać jak wychłostany, spasiony wieloryb i tak będą Ci koledzy pisać jaka Ty jesteś och ach.
  • Odpowiedz