Wpis z mikrobloga

Lego Shop taki obładowany zamówieniami że zamówienie które miało wyjść wczoraj wyjdzie najwcześniej w przyszłym tygodniu. Zamówienie anulowałem, ale żeby poczekać na zwrot pieniążków dopiero po tym jak magazyn wyśle do mnie zestaw, DPD im zwróci, panie zaksięgują i potem tydzień czekania na hajs.
Był to mój ostatni zakup w tej po*ebanej firmie. #onlylepin

I prezent dla młodego poszedł się *ebać.

#lego
  • 7
@ixdude: Tak jak nie jestem fanem tej platformy, to akurat lego bierz z allegro, nie dość że znacznie taniej, to jeszcze często katalog dostaniesz czy inne gadżety, kurier, paczkomat co tam chcesz i kilkadziesiąt sklepów z tym samym zestawem zazwyczaj. A jakby pudełko było zepsute czy cokolwiek to nie miałem problemu nigdy z wymianą/odesłaniem/zwrotem kasy.
@krzy_glob: rozchodzi się o Ecto-1 który jest świeżym zestawem i póki co, najtaniej wychodzi na lego.com. Do tej pory w takich przypadkach nie miałem nigdy problemu z nimi - zamówienie i wysyłka to była kwestia 3 dni. Jak chodzi o ogólnodostępne zestawy to mam zaprzyjaźnionego sprzedawcę (na miejscu) który sprzedaje mi z rabatem i wychodzi taniej niż na allegro lub tyle co na allegro a dostępność mam od ręki.
@ixdude: mi np zamówienie z 21 listopada doszło 30 listopada. Co śmieszniejsze na stronie ciągle wisi jako w magazynie i ciągle mi nie odjęli hajsu z konta a dziś przyszedł mi mail że niedługo je wyślą. W sumie ciekawe czy nie wyślą drugi raz...
@Zduniak12: niezły bajzel :D Znajomy wziął dzień po mnie i dzisiaj ma kuriera. Cóż... taki bajzel mają :D Kiedyś (w kwietniu) zamówiłem mario starter pack, przypomnieli sobie o mnie tydzień po tym jak pojawił się w sklepach - sam zapomniałem już o zamówieniu. Pewnie po januszowemu zrzucili to na 2-3 osoby co przy ogromnej ilości zamówień jest nie do przetworzenia.
@ixdude: Mi anulowali zamówienie bo przekroczyłem liczbę sztuk. W ogóle teraz jakaś posucha w tym lego.com, większość rzeczy chwilowo niedostępna a liczba sztuk ograniczona do 5.