Wpis z mikrobloga

Szybciej założe #kontobankowe dziś lub jutro przez internet czy jak pójdę jutro osobiście do jakiegoś banku osobiście?
Jeżeli internetowo to jakie polecacie?
#banki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrsMsx: A z tym to różnie, są różne metody weryfikacji tożsamości. W którym banku założyć konto to też zależy od konkretnej osoby i jakie warunki jej pasują. Mnie pasuje warunek gwarancji wpływu wynagrodzenia na konto więc założyłem w Millennium dawno temu i posiadam do dzisiaj, odpowiada mi ich strona www oraz aplikacja na telefon. Aktywnie też korzystam z różnych promocji w innych bankach ale potem te konta szybko likwiduję. Sprawdź
  • Odpowiedz
@pu100stan: No jest zwykle możliwość weryfikacji przez kamerkę internetową czy selfie z dowodem osobistym. Pisalem Ci żebyś sobie poczytał na stronie zarabiajnabankach.pl. Tu np. jakaś promocja na konto w Millennium --> https://zarabiajnabankach.pl/269-zl-bonusu-za-zalozenie-konta-360-w-millennium-bank/
a tam fragment:
Umowę należy podpisać nie później jak do 21 grudnia 2020 – mamy trzy sposoby do wyboru:
- poprzez kuriera (wniosek wypełniany w przeglądarce na komputerze) – aktywacja konta następuje po pozytywnej weryfikacji podpisanych dokumentów (
  • Odpowiedz
da radę gdzies założyć zwyczajnie na dowód tylko że internetowo?


@pu100stan: w ING dzis zalozylem przez aplikacje, robiac zdjecie dowodu i twarzy
  • Odpowiedz