Wpis z mikrobloga

Ahoj tagowicze. Nie było mnie tutaj parę dni, ale dzięki waszej pełnej mobilizacji i poszukiwaniom, udało mi się wrócić do świata żywych, za co wam serdecznie dziękuję.
Nie wiem, czy to przez zgłoszenie sprawy mojego zaginięcia do programu "Ktokolwiek widział ktokolwiek wie", czy też przez rozwieszone po całej Polsce ogłoszenia z moją facjatą (pewnie przewidziane jako nagroda 5ml Eau de Mekekeke podziałało na zmysły), ale jestem cały i zdrowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gwoli wyjaśnienia, dementuję plotki jakobym podczas mojej nieobecności przebywał w Grasse we Francji, pracując nad "Heringiem" dla Zoologist'a. Obecnie Hering znajduje się w fazie pre alpha, więc nie prędko ujrzy światło dzienne.
Tak samo próby zamknięcia mnie we flakonie TF Lost Cherry przez złego czarnoksiężnika spaliły się na panewce.
Jeszcze nie ten magic level panie Ptasznik ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Po prostu w obawie o zbytnie uszczuplenie się mojego portfela podczas 'black week' najzwyczajniej w świecie chciałem zrobić sobie przerwę od tagu (wiedziałem jak mogą się skończyć wasze wrzutki z promocjami).
W wolnym czasie jednak nie próżnowałem i odwiedziłem starego przyjaciela-Daniela. Miałem nagrać razem z nim piosenkę dla wykopków z #perfumy, ale niestety zbyt duża ilość śniegu w Monachium odebrała mi resztki rozumu, więc #!$%@?łem piosenki i nagrałem co innego ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#perfumy
mekekeke - Ahoj tagowicze. Nie było mnie tutaj parę dni, ale dzięki waszej pełnej mob...

źródło: comment_1606826109cFP6zKo93KjaSEwgTzAqsZ.jpg

Pobierz
  • 53
@uwielbiamnalesniki: spójrz na moją twarz, myślisz że podczas kręcenia filmów na yt i zdjęć na insta, zakładam maskę Chada o bujnym włosiu i gorset w celu ukrycia tuszy? Radzę spojrzeć na profil pana @aniewiemjaki , nie ma jego facjaty w profilu, pochodzi z Krakowa, jest uzależniony od perfum i kwaśnych jabłek, w tym kierunku bym szedł ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ReduktorGowna: Roger that xD