Wpis z mikrobloga

W Polsce kompletnie zrujnowany jest trójpodział władzy. Zdewastowane instytucje jak prokuratura, Trybunał Konstytucyjny, służba medyczna, policja (polityczna), ale nie, dla Lewicy najważniejsze kwestie w państwie to: LGBT, aborcja, marihuana (i generalnie każdy nośniejszy temat światopoglądowy). Chłopcy w krótkich spodenkach, którzy nie dorośli do pełnionych funkcji.

#neuropa #4konserwy #polityka #lewica #konfederacja #lgbt #protest #koronawirus #aborcja
r.....6 - W Polsce kompletnie zrujnowany jest trójpodział władzy. Zdewastowane instyt...

źródło: comment_1606813243RyRBBC8Bp0ToDjY9984ZlE.jpg

Pobierz
  • 47
Lewicy najważniejsze kwestie w państwie to: LGBT, aborcja, marihuana (i generalnie każdy nośniejszy temat światopoglądowy).


@rorf46: dziękuję pan lewica, bo te tematy też powinny istnieć.

Kek z dziadka Schetyny i reakcji na marihuaen. No i kek z Żukowskiej za pomysł regulacji platform gastro.
@rorf46:

W Polsce kompletnie zrujnowany jest trójpodział władzy. Zdewastowane instytucje jak prokuratura, Trybunał Konstytucyjny, służba medyczna, policja (polityczna), ale nie, dla Lewicy najważniejsze kwestie w państwie to: LGBT, aborcja, marihuana (i generalnie każdy nośniejszy temat światopoglądowy).


Plan lewicy dotyczący przywrócenia praworządności w Polsce

Lewaki marznące pod trybunałem w 2016 roku

Lewica wspierające protest rezydentów

Posłanka Biejat potraktowana gazem

Posłanki i posłowie Lewicy udzielający wsparcia prawnego aresztowanym podczas protestów

Widzę że od
@rorf46: Dałem ci 5 linków, pod każdym z nich znajdziesz relację z tego jak posłowie i posłanki lewicy angażowali się osobiście - czy to koczując pod trybunałem w zimę, czy uczestnicząc w głodówce lekarzy, czy przyjmując gaz na twarz

-a ty mi piszesz że za mało się tymi tematami zajmują - To ja się pytam, co mają jeszcze robić - podpalić się w sejmie?

Tak jak mówiłem, stosunek do prawdy masz
@Soojin21: nie wiem, dla mnie to są łatwe sprawy i taką regulację związków partnerskich i legalizację marihuany można wprowadzić nawet jutro, ale generalnie są to sprawy małej wagi i są na tę chwilę sprawy ZNACZNIE ważniejsze. To Lewica robi ludziom sieczkę z mózgów i wmawia, że to jakieś sprawy na śmierć i życie

@Nox_: Podobnie za czasów SLD