Wpis z mikrobloga

U moich znajomych w związku na odległość:

Kumpel jej opowiadał, że był na takiej mega imprezie, że miały być dwa piwka max, a skończyli w pubie (u nich w kraju otwarte) i że byli potem na imprezie z basenem zamkniętym, ona na to, że super i że spontany najlepsze, a potem ona mu opowiadała że była na domówce z djem jakiejś nielegalnej tu w polsce w wynajętej willi za miastem, że była pijana na maksa ale że było super xD

xDDDDD to normalne? Moja by mi taki kwas zrobiła, że wolę jej nie opowiadać jak się narąbałem, a jakby ona mi tak mówiła to bym się zastanawiał czy mnie nie porobiła na tej imprezie skoro tak super było i taka pijana, wuut xD

#zwiazek #alkohol #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #wtf #niebieskiepaski #rozowepaski #impreza
  • 20
  • Odpowiedz
@buty_weza: nie wiem dlaczego to rozkminiacie na peirwszym miejscu, imo samo to że sobie to mówią sugeruje duże zaufanie i wzajemny szacunek. kurcze, jak siedzą tryliard km od siebie i nie beda sie widziec przez miesiąc to maja siedziec na dupie i plakac do obrazka drugiej połówki? niech się rozerwą przynajmniej to ich frustracja nie zje
  • Odpowiedz
@buty_weza: ja bym chciała żeby moj facet mi opowiadał co ciekawego robił w czasie gdy nie bylismy razem, bo to też sugeruje że będziemy mogli jakieś szalone akcje odwalac wspolnie:D
  • Odpowiedz