Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@affairz: ja dzisiaj pierwszy raz próbowałem coś po 18 i poszło bez problemu. Wcześniej nie próbowałem, bo spodziewałem się komplikacji ¯\_(ツ)_/¯
Ja chyba zmienię bank.
Nie udało mi się odzyskać CIF a ciężko by go znaleźć bo zakładałem konto za czasów Alior Sync.
Dziś udałem się do banku w Gliwicach.
Nie dość że przez pół godziny się nasłuchałem jak babka emerytom przede mną próbuje wcisnąć linie debetową za jedyne 75zł, to jeszcze naciągała ich na kolejne pakiety do konta (siakies darmowe przewalutowania za granicą itd.)

Jak przyszła moja kolej i przedstawiłem sprawę to
@affairz: próbowałem na login ten sam co mialem do tmobile (cif) i nie dało się dopiero później gdzieś wyczytałem, że jak miałem coś brane na raty z aliora to założyli mi konto i nowy (cif). Znalazłem starego emaila od rat z aliora z 2019 roku i faktycznie na ten numer cif który tam widniał mogłem się zalogować.
@Kulki: ja mam nowy cif i woła jakieś hasło, nie mam pojęcia jakie, a jak chcę przypomnienie to jest błąd że się nie da. na infolinii można czekać w nieskończoność
@affairz: mi się udało ale ja akurat znałem swój cif (kantor alior) tylko jak wyjaśniła konsultantka, z automatu mi zablokowali usługi bankowe ze względu na to, że "dawno się do nich nie logowałem". Biorąc pod uwagę, że mam u nich konto bankowe od wczoraj (bo wcześniej t-mobile), to w #!$%@? dawno XD Kantor z kolei używany regularnie, żadnych problemów z logowaniem ani dzisiaj ani wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jandiabeldrugi: logowales się do zwykłego aliora kiedykolwiek wcześniej? Bo jak nie, to oni kiedyś blokowali to tak, że dalo się tylko odblokować w oddziale
@jandiabeldrugi: to przynajmniej tyle ze nie musiales do oddzialu. ja jak chcialem odblokowac zwyklego aliora i bylem zagranica to mi kazali do oddzialu, bylem chwile w polsce to mi odblokowali dostep do starej bankowosci zamiast nowej xD