Wpis z mikrobloga

Kali ogłosił, że kończy karierę z powodu jakiś trolli w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? raper ze stażem kilkuletnim, nagrał już setki płyt i przejmuje się opinią randonowych typów z netu, serio? xD ( ͡° ͜ʖ ͡°) powinien brać zdanie tylko od zawodowych krytyków, a nie randomowych typów. Zresztą co to zmieni? XD Po to jest krytyka żeby spojrzeć na wyciągnięte błędy z mojej twórczości przez drugą osobę i naprawienie tego i on to powinien wiedzieć tym bardziej, że nie jest świeżakiem na scenie, tylko ma w tym spore doświadczenie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jego ostatni kawałek, po którym wylała się fala hejtu j Kali postanowił z tego powodu zrezygnować ze swojej muzycznej kariery: https://www.youtube.com/watch?v=09weHDOIQzQ

Cytat jego słów:
"Dosyć bezczelności i poczucia jakbyśmy byli Waszą własnością. Nie zasługujecie na nas. Daliście mi dużo do myślenia. Właściwie, to złamaliście mi serce… Wielu z Was zawiodłem, ale wielu z Was zawiodło mnie, w okresie gdy powinnismy się wspierać. Ostatni raz zaryzykowałem swoją reputację, własne bezpieczeństwo i wiele innych aspektów własnego życia dla Was. By coś Wam przekazać, dać otuchy czy zwyczajnie zabawić. Decyzja podjęta i przemyślana. Jeszcze zapłaczecie za moją muzyką. Dopinam do końca co zacząłem. Hucpa to mój ostatni album” – dodaje Kali w bardzo emocjonalnym wpisie."

#kali #muzyka #raper #youtube #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 13
  • Odpowiedz
@userrrr: żeby być szczerym to dalej lubię sobie czasem włączyć coś od niego. a co do tych komentarzy jeszcze to jest tym bardziej śmieszne, że 99% jest pozytywnych XD typ ewidentnie buduje syndrom oblężonej twierdzy
  • Odpowiedz
@userrrr: a niech się zawija filar z waty. Myślał że zarobi na tym co się dzieje aktualnie na świecie.
Z jednej strony fuck the system ale jak coś kupujcie preordery i nasze szmaty z kilkukrotną przebitką.
Major to samo, od jakiś dwóch lat regres odkąd się zrobiło o nim głośno.
  • Odpowiedz
@userrrr: Troche śmieszne że przejmuje się kilkoma opiniami kiedy ma solidną pozycję, a jest masa raperów którzy z takim podejściem skończyli karierę dawno np. bedoes i żabson. Chociaż te jego ostatnie przemyślenia to taki gniot że chyba jednak podjął dobrą decyzję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz