Wpis z mikrobloga

@Jarasznikos: bardziej chodzi mi o wybiórczość moderacji w ocenianiu treści, a nie o to, że akurat ten post wywołuje u mnie pianę na ustach.
Samo w sobie #!$%@? konfederacji nie jest w mojej opinii takim negatywnym zjawiskiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niko444: po co nam wolność gospodarcza, skoro jako atesita nie będę mógł bezpiecznie wyrażać swoich poglądów? Tak żeby władza mnie nie prześladowała? Po co mi niskie podatki, skoro mój kolega gej będzie publicznie biczowany przez Grzegorza Brauna?
  • Odpowiedz
@niko444: Ale ta wolność gospodarcza to może być tylko gdy są w opozycji, a rządząc wolność gospodarcza będzie taka sama jak wolność homosiów , bo gdy w partii pierwsze skrzypce to Winnicki, Bosak, Braun i paru innych ultra fanatyków religijnych nie licz że partia zacznie na serio działać dla dobra gospodarki.
  • Odpowiedz
No ja nie mówię że są idealni mi też się nie podoba ostry konserwatyzm ale póki nie ma lepszej alternatywy pod względem gospodarczym to ludzie będą na nich głosować
  • Odpowiedz
@produktdotestow:
Krzysztof Bosak – Konfederacja
Grzegorz Braun – Konfederacja
Krystian Kamiński – Konfederacja
Michał Urbaniak – Konfederacja
Krzysztof Tuduj – Konfederacja
Janusz Korwin-Mikke – Konfederacja
Robert Winnicki – Konfederacja
Artur Dziambor – Konfederacja
Jakub Kulesza – Konfederacja
Dobromir Sośnierz – Konfederacja
Konrad Berkowicz – Konfederacja
Ci ludzie podpisali się pod wnioskiem do TK...
  • Odpowiedz
po co nam wolność gospodarcza, skoro jako atesita nie będę mógł bezpiecznie wyrażać swoich poglądów?


@Bounty: Żydzie! Nie ma bardziej wolnościowej partii niż NSDAP! Wszystkie inne by dały podatki dwa razy wyższe!
  • Odpowiedz
@niko444: racja, nie ma - ale co ci po wolności gospodarczej jak odbiorą wolność społeczną i wprowadza autorytaryzm, wpychając nas w ramiona tfu putina? To ja już wolę być biedny niż bać się, że jak w przyszłości mój syn będzie gejem, to będą go "batozyc", albo, że zmuszą do rodzenia moją przyszłą żonę jak broń Boże, padnie ofiarą gwałtu ( a gwalciciela oczywiście uniewinnią "bo prowokowała ubiorem" albo na podstawie innego
  • Odpowiedz